Licensed to Mililani High School       HY-TEK's Meet Manager 2/23/2019 07:51 PM
                 2019 Mililani Qualifying Meet 1? - 2/23/2019                  
                                Host: Campbell                                 
                             Mililani High School                              
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 100 Meter Hurdles Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals
  1 Enstrom, Rachael          SO Campbell                 18.56   2 
  2 Chen, Fiona                9 Mililani                 18.85   2 
  3 Tokioka, Leisha           SO Nanakuli                 19.55   1 
  4 Balbas, Kailani           FR Campbell                 19.57   1 
  5 Quintal, Kanoelani        SO Pearl City               20.04   1 
  6 Perry, Lizjean            SO Waianae                  21.33   1 
  7 Luna, Raeshalyn           SO Waianae                  21.52   2 
  8 Tabios, Nikki             FR Pearl City               22.02   1 
  9 Corpuz, Cristine Kate     SO Campbell                 22.21   1 
 10 Jimenez, Shirnelle        FR Waianae                  22.46   2 
 11 Puahi, Teia               SO Waianae                  22.50   1 
 12 Domingo, Arianne Jenylle  SO Campbell                 22.91   2 
 13 Dean, Aubren              10 Mililani                 23.86   1 
 
Event 2  Girls 100 Meter Hurdles Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Marshall, Amiah           SR Campbell                 17.99  
  2 Yancey-Iokia, Savannah    SR Campbell                 18.22  
  3 Yamasaki, Caralyn         12 Mililani                 20.06  
  4 Scott, Kendall            11 Mililani                 20.18  
 
Event 3  Boys 110 Meter Hurdles Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Taugasolo, Jadaiah        FR Campbell                 18.28  
  2 Dayag, Tanner             SO Campbell                 19.95  
  3 Leonard, Joshua           10 Mililani                 21.81  
  4 Izzi, Marc                FR Waianae                  26.25  
 
Event 4  Boys 110 Meter Hurdles Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Vutnoski, Kai             11 Mililani                 17.13  
  2 Kobayashi, Joshua         SR Pearl City               18.92  
  3 Fia, Raiden               JR Campbell                 19.32  
  4 Pule, Chad                JR Waianae                  19.80  
  5 Enos, Micahel             12 Mililani                 19.87  
  6 Borges, Sage              12 Mililani                 20.50  
  7 Domingo, Ryan James       12 Mililani                 20.52  
 
Event 5  Girls 100 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Perry, Lizjean            SO Waianae                  13.37   1 
  2 Allen, Monika             SO Campbell                 13.68   1 
  3 Madden, Kaitlyn           SO Campbell                 13.71   2 
  4 Chisholm, Asia            SO Campbell                 13.74   3 
  5 Balbas, Kailani           FR Campbell                 14.05   3 
  6 Miyazono, Nicole          SO Pearl City               14.08   1 
  7 Maake, Alisha             SO Campbell                 14.13   2 
  8 Sapla, Lainey             10 Mililani                 14.17   1 
  9 Jamison, Trinity          FR Campbell                 14.35   2 
 10 Jackson, Chasity           9 Mililani                 14.47   1 
 11 Luna, Raeshalyn           SO Waianae                  14.76   3 
 12 Segura, Maria             10 Mililani                 14.81   3 
 13 Jimenez, Shirnelle        FR Waianae                  15.40   3 
 14 King, Faith                9 Mililani                 15.85   1 
 15 Marquina, Alena           10 Mililani                 15.92   2 
 16 Naira, Marlee              9 Mililani                 15.98   1 
 17 Miyashita, Kammi          10 Mililani                 16.08   2 
 18 Low, Taylor               FR Pearl City               16.17   3 
 19 Agacir, Kimberlyn         FR Pearl City               16.32   1 
 20 Silva-Asuncion, Navaeh    SO Waianae                  16.69   2 
 21 Muh, Kayla                10 Mililani                 17.08   3 
 22 Sales, Pauline            10 Mililani                 21.57   2 
 -- Clark, Sophia             FR Campbell                    FS   2 
 
Event 6  Girls 100 Meter Dash Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Clayton, Ahlexah          JR Campbell                 12.71   1 
  2 Leopard, Leilani          SR Campbell                 12.72   1 
  3 Reed, Mackenzie           12 Mililani                 12.83   1 
  4 Pogue, Devan              12 Mililani                 13.53   2 
  5 Navarro, Ryanne           12 Mililani                 13.66   1 
  6 Bowen, Jailah             12 Mililani                 13.85   1 
  7 Tamashiro, Meagan         11 Mililani                 14.33   2 
  8 Dease, Haley              11 Mililani                 14.40   1 
  9 Bahilot-Ishii, Taelyn     SR Campbell                 15.40   2 
 10 Beltran, Hermaine         JR Pearl City               15.58   2 
 11 Mendoza, Elizabeth        SR Pearl City               16.29   2 
 12 Toyama-Dureg, Krislyn     JR Pearl City               18.91   1 
 -- Hirae, Sierra             11 Mililani                    FS   2 
 
Event 7  Boys 100 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Batalla, Josiah           SO Campbell                 12.05   1 
  2 Elizaga, Jayden           SO Pearl City               12.16   1 
  3 Akers, Dylan              SO Campbell                 12.31   1 
  4 Taugasolo, Jadaiah        FR Campbell                 12.33   2 
  5 Higa, Tracen              10 Mililani                 12.34   4 
  6 Nishimura, Reyn           10 Mililani                 12.38   4 
  7 Kawelo, Chazton           SO Waianae                  12.39   1 
  8 Ortiz, Gustavo            SO Campbell                 12.41   2 
  9 Montayre, Zachary         10 Mililani                 12.46   1 
 10 Hoekstra, Kai                Waialua                  12.47   1 
 11 Peneku, Kaikaina          SO Nanakuli                 12.53   2 
 12 Larita, Kali              SO Campbell                 12.58   4 
 13 Leiato, Leighton          FR Nanakuli                 12.60   1 
 14 Soriano, Adrian            9 Mililani                 12.60   3 
 15 Hallyburton, Samuel          Waialua                  12.72   4 
 16 Ribac, Jacob              SO Campbell                 12.83   2 
 17 Germeille, Christian      SO Campbell                 12.87   4 
 18 Miyagi-Machida, Chase     10 Mililani                 12.98   3 
 19 Hernandez, Donovan        SO Campbell                 13.00   3 
 20 Canianes, Kadin           FR Campbell                 13.02   3 
 21 Dupio-Nakamoto, Chandon   SO Campbell                 13.06   3 
 22 Tafiti, Kajxion           SO Waianae                  13.10   3 
 23 Anduha, Evan              SO Waianae                  13.26   4 
 24 Dollente, Micah           FR Pearl City               13.44   3 
 25 Littlejohn, Ryan          FR Pearl City               13.45   2 
 26 Billingsley, Antavious    FR Campbell                 13.57   2 
 27 Rose, Manuel              FR Campbell                 13.58   1 
 28 Lindsey, Kaden            SO Campbell                 13.86   2 
 29 Garvin, Michael           FR Pearl City               13.95   4 
 -- Yadao, Dylan                 Waialua                     FS   2 
 -- Garcia, Andrew             9 Mililani                    FS   4 
 
Event 8  Boys 100 Meter Dash Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Thurston, Kole            JR Pearl City               11.84   1 
  2 Manuel, Jaycob            12 Mililani                 11.94   1 
  3 Kamealoha, Xaistin        SR Waianae                  11.94   3 
  4 Pfau, Justin              SR Pearl City               12.02   1 
  5 Thomas, Jared             SR Campbell                 12.23   3 
  6 Parrish, Gabriel          JR Pearl City               12.25   2 
  7 Uyeda, Devin              11 Mililani                 12.37   1 
  8 Maxwell, Joshua              Campbell                 12.39   2 
  9 Fia, Raiden               JR Campbell                 12.48   4 
 10 Shodahl, Kasey               Campbell                 12.65   2 
 11 Rabor, Emilian            JR Pearl City               12.70   3 
 12 East, John                11 Mililani                 12.71   2 
 13 Umipig, Ylliam Alfred     JR Campbell                 12.71   1 
 14 Ohira, Cody               JR Pearl City               12.72   2 
 15 Sione, Kalena             SR Waianae                  12.76   5 
 16 Pule, Chad                JR Waianae                  12.80   2 
 17 Kahue-Magsanide, Zhanden  JR Waianae                  12.85   2 
 18 Kailewa, Justyn           JR Waianae                  12.96   3 
 19 Kobayashi, Joshua         SR Pearl City               13.21   5 
 20 Clark, Nathan                Waialua                  13.25   1 
 21 Hayashi, Andrew           SR Pearl City               13.26   4 
 22 Kaneshiro, Quinn          JR Pearl City               13.30   3 
 23 Agpalsa, Kaeo             JR Pearl City               13.33   5 
 24 Foumai, Mayson            12 Mililani                 13.34   3 
 25 Kuheana, Gabriel          JR Pearl City               13.62   3 
 26 Chee, Jason               SR Waianae                  13.68   1 
 27 Bonilla Jr., Derek        JR Waianae                  13.89   1 
 28 Hernandez, Brandon        JR Pearl City               14.29   3 
 29 Tomi, Dustin              SR Pearl City               14.98   5 
 30 Maki, Keith               SR Pearl City               15.30   4 
 31 Maki, Kyle                SR Pearl City               15.40   4 
 32 Camacho-Palencia, Keoki   SR Waianae                  18.13   5 
 
Event 9  Girls 1500 Meter Run Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Noda, Kaylee              FR Pearl City             5:38.59  
  2 Gonzalez, Zianya          10 Mililani               5:41.19  
  3 McGregor, Nicole          FR Waianae                5:41.73  
  4 Branigan, Iyanamae        FR Waianae                5:43.71  
  5 Mistove, Lisa             FR Campbell               6:05.54  
  6 Miyashiro, Misa           10 Mililani               6:07.09  
  7 Mansfield, Simone         FR Campbell               6:10.72  
  8 Murai, Payton             10 Mililani               6:20.23  
  9 Mori, Maya                FR Campbell               6:34.98  
 10 Kitagawa, Mikayla         FR Pearl City             6:36.88  
 
Event 10  Girls 1500 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Ishizaka, Hope            11 Mililani               5:51.24  
  2 Valeriano, Samantha       SR Campbell               5:52.35  
  3 Sua, Skylar               12 Mililani               6:13.86  
  4 Kam, Shannon              SR Pearl City             6:22.65  
  5 Kelly-Lozada, Jaelyn      FR Waianae                7:25.91  
  6 Allen, Monika             SO Campbell               7:55.84  
 
Event 11  Boys 1500 Meter Run Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Pagente, Kainalu          SO Pearl City             4:30.96   1 
  2 Albee, Justin             SO Campbell               4:38.31   1 
  3 Glunt, Kale               10 Mililani               4:40.77   1 
  4 Tuttle, Jordan            SO Waianae                4:52.79   1 
  5 Budiao, Mark              10 Mililani               4:56.22   1 
  6 Palacay, Sean             SO Pearl City             5:01.97   1 
  7 Sarpi, Gabriel            SO Campbell               5:03.47   1 
  8 Golden, Zander            SO Campbell               5:03.48   1 
  9 Williams, Jason           10 Mililani               5:05.18   1 
 10 Silver, Devin             SO Campbell               5:06.16   2 
 11 Ortiz, Gustavo            SO Campbell               5:08.38   2 
 12 Tamura, Shayde            SO Pearl City             5:09.52   1 
 13 Ikeda, Payton              9 Mililani               5:09.52   1 
 14 Garcia, Mokihana          SO Waianae                5:14.42   2 
 15 Kubota, Devin             SO Pearl City             5:14.50   1 
 16 Whitehurst, Benjamin      FR Pearl City             5:14.66   2 
 17 Matusiak, Shawn           SO Campbell               5:20.00   2 
 18 Boksanski, Murphy          9 Mililani               5:20.28   2 
 19 Izzi, Marc                FR Waianae                5:22.65   1 
 20 Loo, Matthew              SO Pearl City             5:23.81   2 
 21 Wong, Kendall              9 Mililani               5:23.97   2 
 22 Shinagawa, Nathan          9 Mililani               5:31.52   2 
 23 Taylor, Michael           10 Mililani               5:35.82   1 
 24 Chun, Michael             FR Pearl City             5:37.04   2 
 25 Char, Ashton              SO Campbell               5:39.17   2 
 26 Ponce, Antonio            SO Pearl City             5:49.81   2 
 27 Golden, Jayden            FR Campbell               5:56.67   2 
 28 Aguda, Rylie              SO Campbell               5:58.14   1 
 29 Elaydo, Ericson           FR Pearl City             6:00.09   2 
 30 Mohica, Sage              SO Pearl City             6:17.58   1 
 31 Beaudry, Kerwin           FR Waianae                6:32.41   2 
 32 Kaneshiro, Grant          FR Pearl City             7:13.31   2 
 
Event 12  Boys 1500 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Finley, Logan             SO Campbell               4:37.83  
  2 Ballou, Ethan             11 Mililani               4:50.17  
  3 Evans, Remington          SR Pearl City             5:02.83  
  4 Ricard, Shawn             JR Campbell               5:03.78  
  5 Fulgoni, Micah            JR Campbell               5:04.96  
  6 Kikuyama, Cassen          SR Pearl City             5:28.17  
  7 Kamei, Trevan             JR Pearl City             5:29.71  
  8 Oda, Roy                  JR Campbell               5:29.75  
  9 Queen Jr., Cedric         JR Waianae                5:41.24  
 10 Racoma, Brendan           JR Pearl City             5:53.59  
 11 Kuroiwa, Joshua           SR Pearl City             5:56.71  
 12 Beesley-Wadzinski, Benja     Campbell               6:44.05  
 13 Milikaa, Edward           JR Waianae                7:03.00  
 
Event 13  Girls 4x100 Meter Relay Junior Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Pearl City High School  'A'                           59.42  
 
Event 15  Boys 4x100 Meter Relay Junior Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Pearl City High School  'A'                           51.13  
 
Event 16  Boys 4x100 Meter Relay Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Pearl City High School  'A'                           46.16  
  2 Waianae High School  'A'                              47.71  
  3 Pearl City High School  'B'                           49.06  
 
Event 17  Girls 400 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Miyazono, Nicole          SO Pearl City             1:07.08   3 
  2 Maake, Alisha             SO Campbell               1:07.11   3 
  3 Allen, Monika             SO Campbell               1:07.45   3 
  4 Deveraturda, Jaylyn        9 Mililani               1:08.12   1 
  5 Clark, Sophia             FR Campbell               1:08.21   1 
  6 Chisholm, Asia            SO Campbell               1:09.12   2 
  7 Madden, Kaitlyn           SO Campbell               1:11.39   2 
  8 Tandara, Emma             SO Campbell               1:12.68   2 
  9 Takai, Kaila              SO Pearl City             1:12.96   3 
 10 Waite, Margaret           10 Mililani               1:14.32   2 
 11 Tunick, Jessica           FR Campbell               1:16.04   1 
 12 Low, Taylor               FR Pearl City             1:16.57   1 
 13 Jamison, Trinity          FR Campbell               1:19.19   3 
 14 Agacir, Kimberlyn         FR Pearl City             1:27.94   2 
 15 Beesley-Wadzinski, Laura  FR Campbell               1:30.66   1 
 16 Tabios, Nikki             FR Pearl City             1:30.94   3 
 17 Domingo, Angela Janelle   SO Campbell               1:34.56   1 
 
Event 18  Girls 400 Meter Dash Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Reed, Mackenzie           12 Mililani                 59.33   1 
  2 Navarro, Ryanne           12 Mililani               1:02.65   2 
  3 Clayton, Ahlexah          JR Campbell               1:04.57   3 
  4 Soberman, Kaela           11 Mililani               1:06.23   2 
  5 Phaniphon, Tai            11 Mililani               1:07.05   3 
  6 Boksanski, Malia          11 Mililani               1:07.90   3 
  7 Inay, Faith               SR Campbell               1:09.77   2 
  8 Ah-Nee Green, Jasha-Ann   SR Campbell               1:14.30   1 
  9 Strickland, Anuhea        JR Nanakuli               1:14.78   1 
 10 Tanaka, Darcie            11 Mililani               1:14.97   1 
 11 Billingsley, Niya         SR Campbell               1:16.13   3 
 12 Mendoza, Elizabeth        SR Pearl City             1:18.83   1 
 13 Bahilot-Ishii, Taelyn     SR Campbell               1:19.92   2 
 14 Beltran, Hermaine         JR Pearl City             1:21.47   2 
 15 Dela Torre, Fayth         JR Campbell               1:23.59   3 
 16 Mada, Andrea              JR Campbell               1:25.17   1 
 17 Madeira, Shanyn           JR Campbell               1:26.41   1 
 18 Toyama-Dureg, Krislyn     JR Pearl City             1:32.00   2 
 19 Allen, Kiri               SR Campbell               1:35.01   2 
 
Event 19  Boys 400 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Mancha, Miguel            SO Campbell                 54.67   2 
  2 Akers, Dylan              SO Campbell                 55.54   1 
  3 Batalla, Josiah           SO Campbell                 57.25   3 
  4 Leiato, Leighton          FR Nanakuli                 57.74   2 
  5 Mamea, Toa                SO Pearl City               58.69   1 
  6 Calabitin, Bryan          10 Mililani                 58.84   1 
  7 Larita, Kali              SO Campbell                 58.98   2 
  8 Peneku, Kaikaina          SO Nanakuli                 59.26   1 
  9 Ortiz, Gustavo            SO Campbell                 59.41   2 
 10 Partin, Myles              9 Mililani               1:00.17   2 
 11 Elizaga, Jayden           SO Pearl City             1:02.36   2 
 12 Canianes, Kadin           FR Campbell               1:02.66   2 
 13 Billingsley, Antavious    FR Campbell               1:02.80   3 
 14 Tafiti, Kajxion           SO Waianae                1:03.11   1 
 15 Hernandez, Donovan        SO Campbell               1:03.14   1 
 16 Littlejohn, Ryan          FR Pearl City             1:03.70   1 
 17 Dollente, Micah           FR Pearl City             1:03.88   3 
 18 Lindsey, Kaden            SO Campbell               1:04.21   2 
 19 Rose, Manuel              FR Campbell               1:04.26   3 
 20 Dupio-Nakamoto, Chandon   SO Campbell               1:06.53   3 
 21 Aguda, Rylie              SO Campbell               1:08.38   3 
 22 Dubord, Austin            SO Campbell               1:09.71   3 
 23 Garvin, Michael           FR Pearl City             1:14.61   3 
 
Event 20  Boys 400 Meter Dash Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Holcomb, Noah             12 Mililani                 54.70   3 
  2 Garcia, Luis              10 Mililani                 54.76   4 
  3 Trice, Isaiah             11 Mililani                 55.24   1 
  4 Kaplan, Kyle              SR Campbell                 55.58   1 
  5 Miyamura, Dylan           12 Mililani                 55.60   3 
  6 Ohira, Cody               JR Pearl City               55.89   1 
  7 Tadeo-Gilbert, Dennis     11 Mililani                 56.27   2 
  8 Tamane, Ian               12 Mililani                 56.36   1 
  9 Davis, Jahari             JR Campbell                 57.79   2 
 10 Umipig, Ylliam Alfred     JR Campbell                 57.89   2 
 11 Leopard, Guy              JR Campbell                 58.74   3 
 12 Rabor, Emilian            JR Pearl City               58.93   2 
 13 Parrish, Gabriel          JR Pearl City               59.31   2 
 14 Maxwell, Joshua              Campbell                 59.63   1 
 15 Ricard, Shawn             JR Campbell                 59.65   4 
 16 Thurston, Kole            JR Pearl City               59.80   2 
 17 Sugiyama, Cade            JR Pearl City             1:00.33   2 
 18 Pfau, Justin              SR Pearl City             1:00.52   1 
 19 Kuheana, Gabriel          JR Pearl City             1:00.65   3 
 20 Agpalsa, Kaeo             JR Pearl City             1:02.03   4 
 21 Pule, Chad                JR Waianae                1:03.15   1 
 22 Clark, Nathan                Waialua                1:04.53   1 
 23 Thomas, Jared             SR Campbell               1:05.50   4 
 24 Hayashi, Andrew           SR Pearl City             1:05.57   4 
 25 Lapki, Kaidin                Waialua                1:05.88   2 
 26 Hernandez, Brandon        JR Pearl City             1:07.84   3 
 27 Kaneshiro, Quinn          JR Pearl City             1:09.31   4 
 28 Maki, Kyle                SR Pearl City             1:12.58   3 
 29 Tomi, Dustin              SR Pearl City             1:13.95   4 
 30 Maki, Keith               SR Pearl City             1:16.62   3 
 
Event 21  Girls 300 Meter Hurdles Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Enstrom, Rachael          SO Campbell                 50.89  
  2 Perry, Lizjean            SO Waianae                  54.76  
  3 Tokioka, Leisha           SO Nanakuli                 56.37  
  4 Quintal, Kanoelani        SO Pearl City               58.64  
  5 Domingo, Arianne Jenylle  SO Campbell               1:01.06  
  6 Corpuz, Cristine Kate     SO Campbell               1:01.48  
  7 Puahi, Teia               SO Waianae                1:06.85  
  8 Dean, Aubren              10 Mililani               1:11.33  
 
Event 22  Girls 300 Meter Hurdles Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Leopard, Leilani          SR Campbell                 46.84  
  2 Yancey-Iokia, Savannah    SR Campbell                 50.86  
  3 Yamasaki, Caralyn         12 Mililani                 56.87  
  4 Scott, Kendall            11 Mililani                 57.69  
  5 Marshall, Amiah           SR Campbell                 57.88  
 
Event 23  Boys 300 Meter Hurdles Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Taugasolo, Jadaiah        FR Campbell                 46.73  
  2 Dayag, Tanner             SO Campbell                 51.30  
  3 Ribac, Jacob              SO Campbell                 52.30  
  4 Leonard, Joshua           10 Mililani                 55.92  
 
Event 24  Boys 300 Meter Hurdles Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Manuel, Jaycob            12 Mililani                 45.04  
  2 Fia, Raiden               JR Campbell                 47.42  
  3 Vutnoski, Kai             11 Mililani                 47.63  
  4 Enos, Micahel             12 Mililani                 49.16  
  5 Domingo, Ryan James       12 Mililani                 49.17  
  6 Kobayashi, Joshua         SR Pearl City               49.75  
  7 Borges, Sage              12 Mililani                 52.04  
 
Event 25  Girls 800 Meter Run Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Branigan, Iyanamae        FR Waianae                2:42.88  
  2 Gonzalez, Zianya          10 Mililani               2:44.66  
  3 Tandara, Emma             SO Campbell               3:03.74  
  4 Tunick, Jessica           FR Campbell               3:11.64  
  5 Tanele, Trinity           SO Waianae                3:37.41  
  6 Beesley-Wadzinski, Laura  FR Campbell               3:37.62  
  7 Domingo, Angela Janelle   SO Campbell               3:40.86  
  8 Westbrook-Cueto, Jayceli  FR Waianae                3:43.81  
 
Event 26  Girls 800 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Ishizaka, Hope            11 Mililani               2:43.37  
  2 Inay, Faith               SR Campbell               2:49.14  
  3 Valeriano, Samantha       SR Campbell               2:53.70  
  4 Strickland, Anuhea        JR Nanakuli               3:10.00  
  5 Kelly-Lozada, Jaelyn      FR Waianae                3:21.33  
  6 Mada, Andrea              JR Campbell               4:05.21  
 
Event 27  Boys 800 Meter Run Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Mancha, Miguel            SO Campbell               2:13.07   1 
  2 Glunt, Kale               10 Mililani               2:15.44   2 
  3 Budiao, Mark              10 Mililani               2:18.84   1 
  4 Holder, Justin            10 Mililani               2:22.88   1 
  5 Ortiz, Giovanni           FR Campbell               2:26.84   2 
  6 Ugalino, Arion            10 Mililani               2:26.92   1 
  7 Williams, Jason           10 Mililani               2:27.19   1 
  8 Partin, Myles              9 Mililani               2:28.29   1 
  9 Loo, Matthew              SO Pearl City             2:28.87   1 
 10 Matusiak, Shawn           SO Campbell               2:33.12   2 
 11 Boksanski, Murphy          9 Mililani               2:36.70   2 
 12 Chun, Michael             FR Pearl City             2:37.31   2 
 13 Shinagawa, Nathan          9 Mililani               2:38.56   2 
 14 Ruiz, Michael             10 Mililani               2:39.15   2 
 15 Ponce, Antonio            SO Pearl City             2:40.64   2 
 16 Dubord, Austin            SO Campbell               2:44.83   2 
 17 Char, Ashton              SO Campbell               2:53.25   1 
 
Event 28  Boys 800 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Garcia, Luis              10 Mililani               2:08.90  
  2 Miyamura, Dylan           12 Mililani               2:16.83  
  3 Evans, Remington          SR Pearl City             2:17.16  
  4 Yang, Ty Dylan            12 Mililani               2:17.89  
  5 Kaplan, Kyle              SR Campbell               2:20.12  
  6 Kikuyama, Cassen          SR Pearl City             2:20.59  
  7 Fulgoni, Micah            JR Campbell               2:22.12  
  8 Ballou, Ethan             11 Mililani               2:22.46  
  9 Davis, Jahari             JR Campbell               2:26.36  
 10 Ricard, Shawn             JR Campbell               2:30.35  
 11 Fia, Raiden               JR Campbell               2:31.57  
 12 Bonilla Jr., Derek        JR Waianae                2:34.50  
 13 Racoma, Brendan           JR Pearl City             2:48.55  
 
Event 29  Girls 200 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Miyazono, Nicole          SO Pearl City               28.96   1 
  2 Allen, Monika             SO Campbell                 28.98   1 
  3 Maake, Alisha             SO Campbell                 29.16   2 
  4 Chisholm, Asia            SO Campbell                 29.17   3 
  5 Madden, Kaitlyn           SO Campbell                 29.49   2 
  6 Perry, Lizjean            SO Waianae                  29.61   2 
  7 Sapla, Lainey             10 Mililani                 29.75   1 
  8 Jackson, Chasity           9 Mililani                 30.43   1 
  9 Clark, Sophia             FR Campbell                 30.44   3 
 10 Jamison, Trinity          FR Campbell                 30.77   1 
 11 Luna, Raeshalyn           SO Waianae                  31.09   1 
 12 Sales, Pauline            10 Mililani                 32.29   3 
 13 Tokioka, Leisha           SO Nanakuli                 32.31   1 
 14 Marquina, Alena           10 Mililani                 33.38   3 
 15 Low, Taylor               FR Pearl City               33.54   1 
 16 Miyashita, Kammi          10 Mililani                 34.00   2 
 17 Naira, Marlee              9 Mililani                 34.11   2 
 18 Takai, Kaila              SO Pearl City               34.31   2 
 19 Tabios, Nikki             FR Pearl City               34.77   3 
 20 King, Faith                9 Mililani                 35.51   3 
 21 Abela-Nakashima, Jiana    10 Mililani                 36.24   2 
 22 Agacir, Kimberlyn         FR Pearl City               36.88   3 
 
Event 30  Girls 200 Meter Dash Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Leopard, Leilani          SR Campbell                 26.59   1 
  2 Reed, Mackenzie           12 Mililani                 26.80   2 
  3 Clayton, Ahlexah          JR Campbell                 27.35   2 
  4 Navarro, Ryanne           12 Mililani                 28.48   2 
  5 Labonte, Hayley           11 Mililani                 28.75   1 
  6 Phaniphon, Tai            11 Mililani                 28.90   1 
  7 Soberman, Kaela           11 Mililani                 29.47   2 
  8 Boksanski, Malia          11 Mililani                 30.82   2 
  9 Hirae, Sierra             11 Mililani                 31.08   1 
 10 Bahilot-Ishii, Taelyn     SR Campbell                 33.59   2 
 11 Beltran, Hermaine         JR Pearl City               34.03   1 
 12 Tanaka, Darcie            11 Mililani                 34.44   1 
 13 Mendoza, Elizabeth        SR Pearl City               35.81   2 
 14 Toyama-Dureg, Krislyn     JR Pearl City               40.84   1 
 
Event 31  Boys 200 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Batalla, Josiah           SO Campbell                 24.63   3 
  2 Mancha, Miguel            SO Campbell                 24.82   3 
  3 Peneku, Kaikaina          SO Nanakuli                 25.43   1 
  4 Higa, Tracen              10 Mililani                 25.48   1 
  5 Nishimura, Reyn           10 Mililani                 25.60   1 
  6 Soriano, Adrian            9 Mililani                 25.62   3 
  7 Taugasolo, Jadaiah        FR Campbell                 25.75   1 
  8 Montayre, Zachary         10 Mililani                 25.75   2 
  9 Ortiz, Gustavo            SO Campbell                 25.77   4 
 10 Calabitin, Bryan          10 Mililani                 25.88   3 
 11 Hallyburton, Samuel          Waialua                  25.92   4 
 12 Leiato, Leighton          FR Nanakuli                 26.20   2 
 13 Mamea, Toa                SO Pearl City               26.29   2 
 14 Hoekstra, Kai                Waialua                  26.45   3 
 15 Elizaga, Jayden           SO Pearl City               26.48   1 
 16 Chezik, Stephen            9 Mililani                 26.59   4 
 17 Miyagi-Machida, Chase     10 Mililani                 26.71   2 
 18 Yadao, Dylan                 Waialua                  26.85   2 
 19 Germeille, Christian      SO Campbell                 26.90   1 
 20 Garcia, Andrew             9 Mililani                 26.92   4 
 21 Canianes, Kadin           FR Campbell                 27.07   3 
 22 Hernandez, Donovan        SO Campbell                 27.26   2 
 23 Duran, Joshua                Waialua                  27.29   1 
 24 Anduha, Evan              SO Waianae                  27.61   1 
 25 Dupio-Nakamoto, Chandon   SO Campbell                 27.87   3 
 26 Billingsley, Antavious    FR Campbell                 27.99   4 
 27 Rose, Manuel              FR Campbell                 28.08   4 
 28 Littlejohn, Ryan          FR Pearl City               28.27   3 
 29 Dollente, Micah           FR Pearl City               28.78   2 
 30 Lindsey, Kaden            SO Campbell                 29.25   2 
 31 Garvin, Michael           FR Pearl City               29.34   4 
 
Event 32  Boys 200 Meter Dash Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Trice, Isaiah             11 Mililani                 23.33   1 
  2 Thurston, Kole            JR Pearl City               24.36   2 
  3 Pfau, Justin              SR Pearl City               24.36   1 
  4 Holcomb, Noah             12 Mililani                 24.40   1 
  5 Maxwell, Joshua              Campbell                 24.64   1 
  6 Tadeo-Gilbert, Dennis     11 Mililani                 24.86   3 
  7 Schuppe, Trent            12 Mililani                 24.87   2 
  8 Parrish, Gabriel          JR Pearl City               25.21   2 
  9 Thomas, Jared             SR Campbell                 25.31   3 
 10 Uyeda, Devin              11 Mililani                 25.32   4 
 11 Tamane, Ian               12 Mililani                 25.39   3 
 12 Ohira, Cody               JR Pearl City               25.46   1 
 13 Rabor, Emilian            JR Pearl City               25.58   3 
 14 Shodahl, Kasey               Campbell                 25.94   2 
 15 Sione, Kalena             SR Waianae                  26.01   2 
 16 Umipig, Ylliam Alfred     JR Campbell                 26.15   1 
 17 Sugiyama, Cade            JR Pearl City               26.38   2 
 18 Sellers, Kevin            SR Pearl City               26.92   2 
 19 Agpalsa, Kaeo             JR Pearl City               27.06   5 
 20 Kailewa, Justyn           JR Waianae                  27.26   1 
 21 Kuheana, Gabriel          JR Pearl City               27.46   5 
 22 Clark, Nathan                Waialua                  27.74   2 
 23 Kaneshiro, Quinn          JR Pearl City               27.96   4 
 24 Foumai, Mayson            12 Mililani                 28.15   4 
 25 Schiller, Thomas          11 Mililani                 28.25   4 
 26 Lapki, Kaidin                Waialua                  28.53   1 
 27 Tabangcura, Junior        SR Pearl City               28.63   5 
 28 Vu, Jason                 JR Pearl City               29.22   5 
 29 Hernandez, Brandon        JR Pearl City               29.65   3 
 30 Hayashi, Andrew           SR Pearl City               30.78   4 
 31 Tomi, Dustin              SR Pearl City               31.41   4 
 32 Maki, Kyle                SR Pearl City               31.52   3 
 33 Maki, Keith               SR Pearl City               31.85   5 
 
Event 33  Girls 3000 Meter Run Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Noda, Kaylee              FR Pearl City            12:28.97  
  2 McGregor, Nicole          FR Waianae               13:12.55  
  3 Mansfield, Simone         FR Campbell              13:27.25  
  4 Mistove, Lisa             FR Campbell              13:47.59  
  5 Miyashiro, Misa           10 Mililani              14:08.38  
  6 Kitagawa, Mikayla         FR Pearl City            14:48.01  
  7 Murai, Payton             10 Mililani              15:04.53  
 
Event 34  Girls 3000 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Kam, Shannon              SR Pearl City            14:16.94  
  2 Madeira, Shanyn           JR Campbell              17:36.39  
  3 Kupukupu, Keohu           JR Campbell              18:47.92  
 
Event 35  Boys 3000 Meter Run Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Pagente, Kainalu          SO Pearl City            10:09.95  
  2 Finley, Logan             SO Campbell              10:15.77  
  3 Glunt, Kale               10 Mililani              10:26.84  
  4 Tuttle, Jordan            SO Waianae               10:33.97  
  5 Albee, Justin             SO Campbell              10:45.71  
  6 Sarpi, Gabriel            SO Campbell              11:05.28  
  7 Golden, Zander            SO Campbell              11:15.72  
  8 Silver, Devin             SO Campbell              11:18.37  
  9 Tamura, Shayde            SO Pearl City            11:18.45  
 10 Whitehurst, Benjamin      FR Pearl City            11:20.39  
 11 Kubota, Devin             SO Pearl City            11:24.30  
 12 Palacay, Sean             SO Pearl City            11:26.86  
 13 Izzi, Marc                FR Waianae               11:35.86  
 14 Garcia, Mokihana          SO Waianae               11:36.32  
 15 Ikeda, Payton              9 Mililani              11:36.88  
 16 Golden, Jayden            FR Campbell              12:08.57  
 17 Elaydo, Ericson           FR Pearl City            12:22.00  
 18 Mohica, Sage              SO Pearl City            13:31.65  
 19 Beesley-Wadzinski, Benja     Campbell              14:14.64  
 
Event 36  Boys 3000 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Bue, Noah                 SR Pearl City            11:31.73  
  2 Fulgoni, Micah            JR Campbell              11:32.81  
  3 Ricard, Shawn             JR Campbell              11:43.01  
  4 Kamei, Trevan             JR Pearl City            11:48.46  
  5 Oda, Roy                  JR Campbell              11:57.94  
  6 Ronolo, Russell-Jearuss   JR Waianae               12:38.67  
 
Event 37  Girls 4x400 Meter Relay Junior Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Pearl City High School  'A'                         4:59.47  
  2 Waianae High School  'B'                            5:07.84  
 
Event 38  Girls 4x400 Meter Relay Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Mililani High School  'A'                           4:20.00  
  2 Mililani High School  'B'                           4:21.15  
  3 Pearl City High School  'A'                         5:24.78  
 
Event 39  Boys 4x400 Meter Relay Junior Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Mililani High School  'A'                           3:53.65  
  2 Pearl City High School  'A'                         4:33.07  
 
Event 40  Boys 4x400 Meter Relay Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Mililani High School  'A'                           3:50.05  
  2 Pearl City High School  'A'                         3:53.64  
  3 Pearl City High School  'B'                         4:10.90  
  4 Pearl City High School  'C'                         4:22.41  
  5 Pearl City High School  'D'                         4:23.13  
 
Event 41  Girls High Jump Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Perez, Jasmin             10 Mililani               4-09.00  
  2 Maake, Alisha             SO Campbell               4-08.00  
  2 Jackson, Chasity           9 Mililani               4-08.00  
  4 King, Faith                9 Mililani               4-00.00  
  5 Carmona, Sofia            10 Mililani               3-10.00  
  5 Oganeku, Jannai           10 Mililani               3-10.00  
  5 Waite, Margaret           10 Mililani               3-10.00  
 
Event 42  Girls High Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Ah-Nee Green, Jasha-Ann   SR Campbell               5-00.00  
  1 Bowen, Jailah             12 Mililani               5-00.00  
  3 Billingsley, Niya         SR Campbell               4-08.00  
  4 Dease, Haley              11 Mililani               4-06.00  
  4 Marshall, Amiah           SR Campbell               4-06.00  
 
Event 43  Boys High Jump Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Germeille, Christian      SO Campbell               5-02.00  
  1 Taugasolo, Jadaiah        FR Campbell               5-02.00  
 
Event 44  Boys High Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 McLeod, Keali'i           SO Waianae                5-08.00  
  1 Enos, Micahel             12 Mililani               5-08.00  
  3 East, John                11 Mililani               5-02.00  
  3 Maxwell, Joshua              Campbell               5-02.00  
 
Event 45  Girls Pole Vault Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Fujinaka, Alina           10 Mililani               7-00.00  
  2 Segura, Maria             10 Mililani               6-06.00  
  3 Abela-Nakashima, Jiana    10 Mililani               6-00.00  
 
Event 46  Girls Pole Vault Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Boksanski, Malia          11 Mililani               8-06.00  
 
Event 47  Boys Pole Vault Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Chezik, Stephen            9 Mililani               8-00.00  
 
Event 48  Boys Pole Vault Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Dagan, Isaac              11 Mililani              11-00.00  
  2 Schiller, Thomas          11 Mililani               9-06.00  
 
Event 49  Girls Long Jump Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Nuesca, Breanna           10 Mililani              13-07.50  
  2 Ballesteros, Bethany      10 Mililani              13-04.00  
 
Event 50  Girls Long Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Bowen, Jailah             12 Mililani              16-08.00  
  2 Abe, Jasmine              10 Mililani              14-09.00  
  3 Fong, Chloe               12 Mililani              14-08.00  
  3 Phaniphon, Tai            11 Mililani              14-08.00  
  5 Labonte, Hayley           11 Mililani              14-04.00  
  6 Domingo, Arianne Jenylle  SO Campbell              13-00.00  
  7 Dela Torre, Fayth         JR Campbell              12-08.00  
  7 Tandara, Emma             SO Campbell              12-08.00  
  9 Beltran, Hermaine         JR Pearl City            12-07.00  
 10 McLeod, Kaliyah           SO Waianae               12-03.00  
 11 Corpuz, Cristine Kate     SO Campbell              11-09.00  
 12 Takai, Kaila              SO Pearl City            11-07.00  
 
Event 51  Boys Long Jump Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Higa, Tracen              10 Mililani              18-08.00  
  2 Mamea, Toa                SO Pearl City            18-03.00  
  3 Germeille, Christian      SO Campbell              18-01.00  
  4 Matsuo, Matthew           10 Mililani              17-04.00  
  4 Nishimura, Reyn           10 Mililani              17-04.00  
  6 McLeod, Keali'i           SO Waianae               17-00.00  
 
Event 52  Boys Long Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Vegas, Reichel            12 Mililani              21-06.00  
  2 Schuppe, Trent            12 Mililani              20-10.00  
  3 Kamealoha, Xaistin        SR Waianae               20-01.00  
  4 McLeod, Sheldon              Waianae               18-04.00  
  5 Pule, Chad                JR Waianae               18-02.00  
  6 Tabangcura, Junior        SR Pearl City            18-00.00  
  7 Sellers, Kevin            SR Pearl City            17-06.50  
  8 Uyeda, Devin              11 Mililani              17-06.00  
  9 Shodahl, Kasey               Campbell              17-05.00  
 10 Sugiyama, Cade            JR Pearl City            15-04.00  
 11 Chee, Jason               SR Waianae               15-00.00  
 
Event 53  Girls Triple Jump Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Nuesca, Breanna           10 Mililani              28-02.00  
  2 McLeod, Kaliyah           SO Waianae               26-10.00  
  3 Ballesteros, Bethany      10 Mililani              26-03.00  
  4 Kelly-Lozada, Jaelyn      FR Waianae               25-08.00  
 
Event 54  Girls Triple Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Yancey-Iokia, Savannah    SR Campbell              33-09.00  
  2 Fong, Chloe               12 Mililani              31-03.00  
  3 Abe, Jasmine              10 Mililani              30-09.00  
  4 Labonte, Hayley           11 Mililani              30-07.00  
 
Event 55  Boys Triple Jump Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Higa, Tracen              10 Mililani              37-03.00  
 -- Nishimura, Reyn           10 Mililani                    ND  
 
Event 56  Boys Triple Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Schuppe, Trent            12 Mililani              39-09.00  
  2 Kamealoha, Xaistin        SR Waianae               39-07.00  
  3 McLeod, Sheldon              Waianae               39-00.00  
  4 Sellers, Kevin            SR Pearl City            34-09.00  
  5 Tabangcura, Junior        SR Pearl City            34-07.00  
 
Event 57  Girls Discus Throw Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Araki, Hannah                Pearl City               67-00  
  2 Knowles, Makalyn          SO Campbell                 66-02  
  3 Faumui, Princess          SO Campbell                 63-06  
  4 Rucker, Lu'Dhay           SO Campbell                 43-09  
  5 Irvine-Brown, Semaj       FR Waianae                  42-06  
  6 Ronolo, Jeanell-Jasmine   FR Waianae                  42-05  
  7 Oganeku, Jannai           10 Mililani                 41-10  
  8 Namuo, Rayne              SO Pearl City               41-07  
 
Event 58  Girls Discus Throw Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Ulugalu, Siatua           JR Pearl City               83-05  
  2 Dease, Haley              11 Mililani                 82-04  
  3 Johnson, Jade             SR Campbell                 79-07  
  4 Thomas, Kylee             SR Pearl City               71-11  
  5 Woodward, Skylyn          SR Campbell                 68-00  
  6 Fuentes, Reyna            JR Waianae                  60-08  
  7 Masaniai, Wynona          SR Pearl City               58-06  
  8 Robinson, Al'Ezra         SR Campbell                 47-06  
 
Event 59  Boys Discus Throw Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 McLeod, Keali'i           SO Waianae                 118-08  
  2 Feagai, Allyze            SO Campbell                 93-07  
  3 Jacobs, Trevor            SO Campbell                 90-08  
  4 DeMello, Braxton          FR Waianae                  83-04  
  5 Buell-Galo, Sebastian     FR Pearl City               81-07  
  6 Kawelo, Chazton           SO Waianae                  80-10  
  7 Williams-Isaacs, Riley    SO Waianae                  70-05  
 
Event 60  Boys Discus Throw Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Vaoalii, Junior           SR Waianae                 114-02  
  2 Santiago, Ethan           12 Mililani                104-07  
  3 DeRego, Cyrus             12 Mililani                 98-07  
  4 Araki, Matthew            SR Pearl City               91-09  
  5 Basa, Noah                11 Mililani                 88-09  
  6 Vu, Jason                 JR Pearl City               83-08  
  6 Abela Nakashima, Jaron    11 Mililani                 83-08  
  8 Monterde, Ronson          JR Campbell                 83-07  
  9 Verzon, Gavin             JR Pearl City               83-01  
 10 Foumai, Mayson            12 Mililani                 79-09  
 11 Ramirez-Salcedo, Jesus    SR Waianae                  67-07  
 12 Reese, Jorden             JR Waianae                  63-04  
 13 Bell, Bryan               JR Campbell                 41-09  
 -- Kam, Layton               12 Mililani                  FOUL  
 
Event 61  Girls Shot Put Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Rucker, Lu'Dhay           SO Campbell              27-02.50  
  2 Westbrook-Cueto, Jayceli  FR Waianae               25-00.50  
  3 Knowles, Makalyn          SO Campbell              24-05.00  
  4 Araki, Hannah                Pearl City            23-04.50  
  5 Simmons, Lovey            SO Waianae               22-03.00  
  6 Faumui, Princess          SO Campbell              19-05.00  
  7 Irvine-Brown, Semaj       FR Waianae               18-07.00  
  8 Namuo, Rayne              SO Pearl City            16-01.50  
  9 Castellano, Mikala        FR Waianae               15-08.00  
 
Event 62  Girls Shot Put Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Johnson, Jade             SR Campbell              25-06.50  
  2 Ulugalu, Siatua           JR Pearl City            24-08.50  
  3 Woodward, Skylyn          SR Campbell              22-09.00  
  4 Thomas, Kylee             SR Pearl City            22-02.50  
  5 Masaniai, Wynona          SR Pearl City            17-08.50  
  6 Robinson, Al'Ezra         SR Campbell              15-04.50  
 
Event 63  Boys Shot Put Junior Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 McLeod, Keali'i           SO Waianae               38-08.50  
  2 Kawelo, Chazton           SO Waianae               36-08.00  
  3 Jacobs, Trevor            SO Campbell              34-03.00  
  4 Williams-Isaacs, Riley    SO Waianae               29-03.50  
  5 Buell-Galo, Sebastian     FR Pearl City            28-00.00  
  6 DeMello, Braxton          FR Waianae               27-05.00  
  7 Feagai, Allyze            SO Campbell              24-05.50  
  8 Sailele, Tuiala           FR Waianae               22-03.50  
 
Event 64  Boys Shot Put Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Santiago, Ethan           12 Mililani              34-07.50  
  2 Vaoalii, Junior           SR Waianae               33-00.50  
  3 Araki, Matthew            SR Pearl City            32-08.00  
  4 Monterde, Ronson          JR Campbell              28-01.50  
  5 Reese, Jorden             JR Waianae               27-02.00  
  6 Verzon, Gavin             JR Pearl City            24-09.50  
  7 Vu, Jason                 JR Pearl City            24-08.50  
  8 Bell, Bryan               JR Campbell              20-11.00