Licensed To: Mililani High School 
                  2015 Last Chance Qualifying Meet  25-Apr-15                  
 
  2  V Girls   100m Hurdles
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        17.54 F OIA     Sarah Patanapaiboon       12 Campbell           1       
        18.49 F OIA     Malaya Valenzuela         12 McKinley           2       
        18.76 F OIA     Jeanalyn Wadsack-Myers    JR Pearl City         3       
        18.79 F OIA     Kamaile Aluli             SO Kahuku             4       
        19.09 F OIA     Ebony Yearby-Tupua        SR Kapolei            5       
        19.35 F         Jaci lyn Pang             SO Roosevelt          6       
        19.64 F         Samantha Carter           11 Castle             7       
        19.79 F         Akuanani Darny-Olschewsk  11 Campbell           8       
        19.88 F         Danielle Tavai            FR Roosevelt          9       
        19.93 F         Rayna Conselva            SO Waip              10       
        20.24 F         Shayna Kane               SO Roosevelt         11       
        20.65 F         Jayla Kaita               SO Roosevelt         12       
        20.74 F         Kayla Sunada              JR Roosevelt         13       
        20.97 F         Kristen Borengasser       SO Moanalua          14       
        21.08 F         Charity Curran             9 Campbell          15       
        22.25 F         Kelci Robitaille          SO Kaiser            16       
 
  4  V Boys   110m Hurdles
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        14.55 F OIA     Tristan Centeio           SR Kapolei            1       
        15.17 F OIA     Kevin Johnson             10 Campbell           2       
        15.26 F OIA     Desmond Mahor                Waip               3       
        16.16 F OIA     Trevor William            SR Leilehua           4       
        16.41 F OIA     Zachery Kahawai-Travis    JR Leilehua           5       
        16.56 F OIA     Jetro Butac               JR Aiea               6       
        16.60 F OIA     Jeffrey Garrett           SR Kapolei            7       
        17.01 F OIA     Roeden Perez              SO Kaiser             8       
        17.30 F OIA     Glenn Chan                JR Aiea               9       
        17.39 F OIA     Marc Dela Cruz            SR Waip              10       
        17.59 F OIA     Francisco Apilado         JR Waip              11       
        18.00 F OIA     Deitrik Ito               SO Roosevelt         12       
        18.57 F         Bradley Padama-Kinere     SR Aiea              13       
        18.67 F         Mark Acosta               SO Waip              14       
 
  6  V Girls   100m Dash
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        12.92 F OIA     Naomi Warrington          JR Moanalua           1       
        13.24 F OIA     Emily Leong               10 Kalani             2       
        13.32 F OIA     Celina Mitchell           JR Kailua             3       
        13.91 F         Evelyn Zayas              FR Kalaheo            4       
        14.04 F         Kristen Borengasser       SO Moanalua           5       
        14.07 F         Makayla Harrison          SR Moanalua           6       
        14.08 F         Kiana Lambert             11 McKinley           7       
 
  8  V Boys   100m Dash
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        11.25 F OIA     Tristan Centeio           SR Kapolei            1       
        11.40 F OIA     Leroy Banks               SR Aiea               2       
        11.43 F OIA     Lamont Petty              11 Castle             3       
        11.54 F OIA     Logan Madrona             11 Castle             4       
        11.55 F OIA     Ethan Valiente            JR Roosevelt          5       
        11.64 F OIA     Matthew Harrison          SR Moanalua           6       
        11.69 F OIA     Keoni Quanico             JR Kalaheo            7       
        11.77 F OIA     Temujin Greywolf          JR Roosevelt          8       
        11.83 F OIA     Xhavier Mason             SO Kapolei            9       
        11.89 F         Lincoln Tappe             SR Aiea              10       
        11.92 F         Brandon Banas             JR Pearl City        11       
        11.93 F         Arthur Dickerson          SR Kalaheo           12       
        11.96 F         Darrel Henderson          JR Moanalua          13       
        12.04 F         Dane Kaaekuahiwi          11 Anuenue           14       
        12.06 F         Gage Quinabo-Reis         10 Kalani            15       
        12.11 F         Arnold-James Grace-Kekaw  11 Anuenue           16       
        12.20 F         Trevor William            SR Leilehua          17       
        12.23 F         Terrence Keawe            JR Farrington        18       
        12.24 F         keolaikaika andaya        10 Kalani            20       
        12.24 F         Gabriel Le Lesch          SO Kailua            19       
        12.28 F         Jereziah Park             10 Anuenue           21       
        12.30 F         Blaise De Asis            JR Waip              22       
        12.30 F         Bradley Padama-Kinere     SR Aiea              22       
        12.50 F         Ty Tengan                 SO Aiea              24       
        12.59 F         Kristian Manibusan        JR Kalaheo           25       
        12.70 F         Jeffrey Garrett           SR Kapolei           26       
        12.96 F         Jaron Tejada                 Waip              27       
        13.15 F         Glenn Chan                JR Aiea              28       
        13.40 F         Christian Ramelb          SR Waip              29       
 
 10  V Girls   1500m Run
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      5:23.24 F OIA     Shelby Jenks              JR Leilehua           1       
      5:53.10 F         Charity Curran             9 Campbell           2       
      6:09.34 F         Celine Lesane             10 Campbell           3       
      6:27.88 F         Abigail Lamug             11 Campbell           4       
 
 12  V Boys   1500m Run
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      4:29.04 F OIA     Kellen Tasaka             JR Roosevelt          1       
      4:40.71 F OIA     Anthony Pablo             12 Campbell           2       
      4:45.56 F OIA     Zachary Brown             JR Waip               3       
      4:45.82 F OIA     Michael Pascual           JR Waip               4       
      5:20.52 F         Cody Kanagawa             SO Leilehua           5       
      5:34.07 F         Kristian Kim              JR Roosevelt          6       
      5:36.23 F         James Woodson             10 Campbell           7       
      5:38.84 F         Caleb Woolery              9 Campbell           8       
 
 14  V Girls   4x100m Relay
=====================================================================================
       Score  Rnd      Relay            Place    Pts
=====================================================================================
        53.31 F           A  'Kahuku'            1       
        54.67 F           A  'Castle'            2       
          DNF F           A  'Waip'                      
 
 16  V Boys   4x100m Relay
=====================================================================================
       Score  Rnd      Relay            Place    Pts
=====================================================================================
        46.02 F           A  'Pearl City'        1       
        47.37 F           A  'Waip'              2       
 
 16  V Boys   4x100m Relay
=====================================================================================
       Score  Rnd      Relay            Place    Pts
=====================================================================================
        49.81 F           B  'Waip'              3       
 
 18  V Girls   400m Dash
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      1:04.40 F OIA     Sabrina Faateleupu        SR Waip               1       
      1:04.88 F OIA     Kiani Cruz                SO Kalaheo            2       
      1:05.88 F OIA     Connie Cen                FR Roosevelt          3       
      1:06.20 F OIA     Sharie Anne Mamuad        JR Waip               4       
      1:06.64 F OIA     Jeanalyn Wadsack-Myers    JR Pearl City         5       
      1:06.99 F OIA     Meagan Mchale             SO Waialua            6       
 
 20  V Boys   400m Dash
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        51.32 F OIA     Michael Jones-Quering     SR Aiea               1       
        52.91 F OIA     Dallas Sapla              SR Kapolei            2       
        53.77 F OIA     DaJohn Harbin             12 Campbell           3       
        54.43 F OIA     Justine James Paz         11 Castle             4       
        54.87 F OIA     Chaz Au                   SR Kaiser             5       
        55.00 F OIA     Gage Quinabo-Reis         10 Kalani             6       
        55.86 F         John Barayuga             SR Pearl City         7       
        55.93 F         Kevin Johnson             10 Campbell           8       
        56.00 F         Job Maldonado             12 Castle             9       
        56.04 F         Anthony Booker            10 Nanakuli          10       
        56.05 F         Johnny Hahawahine         SO Kaiser            11       
        56.24 F         Ethan Valiente            JR Roosevelt         12       
        56.49 F         John McConnell            JR Kapolei           13       
        56.67 F         Thomas Pule               SR Waialua           14       
        57.24 F         Kenneth Kaili             JR Farrington        15       
        57.60 F         Temujin Greywolf          JR Roosevelt         16       
        57.77 F         Xhavier Mason             SO Kapolei           17       
        57.93 F         Cayman Amorin             JR Pearl City        18       
        58.32 F         Robin Dietrich            JR Leilehua          19       
        58.71 F         Alaka'i Ebright-Pitt      11 Castle            20       
        59.46 F         Terrence Keawe            JR Farrington        21       
        59.49 F         Gabriel Le Lesch          SO Kailua            22       
      1:00.10 F         Ryan Sugimura             10 Castle            23       
      1:02.27 F         Arnold-James Grace-Kekaw  11 Anuenue           24       
      1:03.60 F         Layton Rosa               SR Leilehua          25       
      1:05.58 F         Jonah Muyano              SO Waip              26       
 
 22  V Girls   300m Hurdles
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        51.06 F OIA     Gerimi Sarmiento          SO Roosevelt          1       
        51.71 F OIA     Manon Mullen              SR Kaiser             2       
        52.10 F OIA     Emma Knott                JR Waialua            3       
        52.89 F OIA     SoHye Jang                11 McKinley           4       
        54.86 F OIA     Samantha Carter           11 Castle             5       
        55.03 F OIA     Charity Curran             9 Campbell           6       
        56.14 F OIA     Danielle Tavai            FR Roosevelt          7       
        56.59 F         Malaya Valenzuela         12 McKinley           8       
        56.76 F         Ciera Sylva               JR Pearl City         9       
        56.86 F         Akuanani Darny-Olschewsk  11 Campbell          10       
        58.51 F         Rayna Conselva            SO Waip              11       
      1:02.33 F         Shayna Kane               SO Roosevelt         12       
 
 24  V Boys   300m Hurdles
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        42.79 F OIA     Desmond Mahor                Waip               1       
        43.14 F OIA     Lamont Petty              11 Castle             2       
        44.76 F OIA     Francisco Apilado         JR Waip               3       
        45.07 F OIA     Jetro Butac               JR Aiea               4       
        45.21 F OIA     Anthony Homles            SR Kalaheo            5       
        47.14 F OIA     Luis Lising               SR Waip               6       
        47.29 F         Malik Alatasi                Kahuku             7       
        47.51 F         Kevin Johnson             10 Campbell           8       
        47.54 F         Dante Mcgee               JR Pearl City         9       
        47.99 F         Glenn Chan                JR Aiea              10       
        48.05 F         Marc Dela Cruz            SR Waip              11       
        48.19 F         Randy Eusebio             SO Roosevelt         12       
        48.71 F         Robin Dietrich            JR Leilehua          13       
        50.85 F         Chris Kowalski            JR Kalaheo           14       
        51.06 F         Deitrik Ito               SO Roosevelt         15       
        53.53 F         Mark Acosta               SO Waip              16       
           DQ F         Trevor William            SR Leilehua                   
 
 26  V Girls   800m Run
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      2:28.49 F OIA     Percie Lyons              SR Kalaheo            1       
      2:29.78 F OIA     Cassandra Frenzel         FR Kalaheo            2       
      2:37.07 F OIA     Phoebe Brandt             10 Castle             3       
      2:40.28 F OIA     Alexandria Borges         SO Kapolei            4       
      2:43.55 F OIA     Meagan Mchale             SO Waialua            5       
      2:49.72 F         Noelle Dasalla            JR Farrington         6       
      2:53.79 F         Charity Curran             9 Campbell           7       
 
 28  V Boys   800m Run
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      2:04.40 F OIA     Pathrick Beters              Kapolei            1       
      2:09.79 F OIA     Raceson Youth             JR Roosevelt          2       
      2:10.43 F OIA     Kody Wakumoto             SR Aiea               3       
      2:14.65 F OIA     Malik Sneed               12 Campbell           4       
      2:17.04 F         Jamir Bryant              SO Roosevelt          5       
      2:18.38 F         Gage Rutz                 SO Kapolei            6       
      2:20.21 F         Anthony Booker            10 Nanakuli           7       
      2:20.41 F         Daniel Brandt             12 Castle             8       
      2:22.37 F         Travis David Ibera        SR Pearl City         9       
      2:29.39 F         Julio Solorzano           10 McKinley          10       
      2:34.28 F         Kristian Kim              JR Roosevelt         11       
      2:43.52 F         James Woodson             10 Campbell          12       
 
 30  V Girls   200m Dash
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        27.47 F OIA     Jessica Gonzales          SR Waip               1       
        28.26 F OIA     Emily Leong               10 Kalani             2       
        28.53 F OIA     Celina Mitchell           JR Kailua             3       
        28.64 F OIA     Sabrina Faateleupu        SR Waip               4       
        28.90 F OIA     Leslie Pedro              SR Waip               5       
        28.96 F OIA     Jessica Dickerson         SR Kalaheo            6       
        29.79 F         Kiana Lambert             11 McKinley           7       
        30.13 F         Evelyn Zayas              FR Kalaheo            8       
 
 32  V Boys   200m Dash
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        22.82 F OIA     Tristan Centeio           SR Kapolei            1       
        23.08 F OIA     Trey Johnson              FR Kapolei            2       
        23.09 F OIA     Ethan Valiente            JR Roosevelt          3       
        23.54 F OIA     Lamont Petty              11 Castle             4       
        23.57 F OIA     DaJohn Harbin             12 Campbell           5       
        23.62 F OIA     Hector Rivera             JR Roosevelt          6       
        23.71 F OIA     Chaz Au                   SR Kaiser             7       
        23.80 F OIA     Keoni Quanico             JR Kalaheo            8       
        23.85 F OIA     Tamanui Nagy                 Kahuku             9       
        23.87 F OIA     Temujin Greywolf          JR Roosevelt         10       
        24.26 F OIA     Jaden Richardson          10 Kalaheo           11       
        24.28 F OIA     Matthew Harrison          SR Moanalua          12       
        24.53 F         Martin Harrison           SR Moanalua          13       
        24.62 F         Brandon Banas             JR Pearl City        14       
        24.82 F         Kenneth Kaili             JR Farrington        15       
        24.84 F         keolaikaika andaya        10 Kalani            16       
        24.94 F         Thomas Pule               SR Waialua           17       
        25.11 F         Gabriel Le Lesch          SO Kailua            18       
        25.15 F         Terrence Keawe            JR Farrington        19       
        25.25 F         Blaise De Asis            JR Waip              20       
        25.89 F         Arnold-James Grace-Kekaw  11 Anuenue           21       
        25.90 F         Bradlee Anae              JR Kahuku            22       
        26.21 F         Ty Tengan                 SO Aiea              23       
        26.26 F         Nelson Mangobang          12 Nanakuli          24       
        26.34 F         Kristian Manibusan        JR Kalaheo           25       
        26.53 F         Hunter Wells              10 Kalani            26       
        27.06 F         Jaron Tejada                 Waip              27       
        27.67 F         Christian Ramelb          SR Waip              28       
 
 34  V Girls   3000m Run
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
     11:30.70 F OIA     Lina Schell               SR Kaiser             1       
     11:46.84 F OIA     Erika Schell              SR Kaiser             2       
     12:00.66 F OIA     Jasmine Labrador          JR Roosevelt          3       
     12:08.33 F OIA     Janice Hata               11 Castle             4       
     12:34.69 F OIA     Shelby Jenks              JR Leilehua           5       
     12:48.85 F OIA     Miyuu Handa               FR Kalaheo            6       
     13:08.32 F OIA     Karissa Oda               SO Pearl City         7       
 
 36  V Boys   3000m Run
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      9:37.08 F OIA     Avery Torres              SO Kalaheo            1       
     10:15.16 F OIA     Jordon Santos             JR Pearl City         2       
     10:18.33 F OIA     Akira Allen               SO Kailua             3       
     10:18.52 F OIA     Khang Nguyen              JR Kapolei            4       
     10:20.92 F OIA     Brent Watanabe            JR Pearl City         5       
     10:27.35 F OIA     Aj Epstein                10 McKinley           6       
     10:29.13 F OIA     Kellen Tasaka             JR Roosevelt          7       
     10:29.16 F OIA     Aaron Nonaka              JR Roosevelt          8       
     10:50.75 F         Brandon Waldrep           SR Kalaheo            9       
     11:12.36 F         Danson Honda              SR Pearl City        10       
     11:14.97 F         Colin Kubota              SR Kailua            11       
     11:17.45 F         Christian Farinas         SR Aiea              12       
     11:33.24 F         Kenta Nakamura            SR Aiea              13       
     12:03.53 F         Cody Kanagawa             SO Leilehua          14       
 
 42  V Girls    High Jump
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      4-06.00 F OIA     Tristen Dulay             11 Campbell           1       
      4-06.00 F OIA     Bernice Ching             SR Kapolei            1       
      4-04.00 F         Rheann Pascual            JR Aiea               3       
           NH F         Kiri Takanishi            SR Kaiser                     
           NH F         Jayla Kaita               SO Roosevelt                  
 
 44  V Boys    High Jump
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      5-09.00 F OIA     Bradlee Anae              JR Kahuku             1       
      5-04.00 F OIA     Zachary Marrotte          10 Kalaheo            2       
      5-02.00 F         Jordan Williams           JR Waip               4       
      5-02.00 F         Logan Keola               10 Anuenue            3       
           NH F         Christian Ramelb          SR Waip                       
           NH F         Daniel Snerling           SR Pearl City                 
           NH F         Jereziah Park             10 Anuenue                    
           NH F         Dominic Romena            12 Anuenue                    
           NH F         Emil Ganotisi             JR Waip                       
           NH F         Cayman Amorin             JR Pearl City                 
 
 46  V Girls    Pole Vault
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      8-00.00 F OIA     Jewels Oliquiano          11 Castle             1       
      8-00.00 F OIA     Kelci Robitaille          SO Kaiser             1       
           NH F         Malayna Bryant            SO Roosevelt                  
 
 48  V Boys    Pole Vault
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
     11-06.00 F OIA     Corey Lyons               JR Kalaheo            1       
     11-00.00 F OIA     Dalton Pahia              11 Castle             2       
     10-06.00 F OIA     Aukahi Nolan              12 Mililani           4       
     10-06.00 F OIA     Adam Guzman               11 Mililani           3       
     10-00.00 F OIA     Daniel Oka                JR Kalaheo            5       
      9-06.00 F OIA     Akoni Pasoquen-Castillo   10 Mililani           7       
      9-06.00 F OIA     Tyler Kernaghan           12 Campbell           6       
      9-00.00 F         Anthony Chapman           10 Mililani           8       
      9-00.00 F         Sean Dagan                11 Mililani           9       
      8-06.00 F         Kameron Carino            12 Campbell          11       
      8-06.00 F         Luis Lising               SR Waip              10       
           NH F         Ronald Norbrey            10 Campbell                   
           NH F         Jonah Muyano              SO Waip                       
 
 50  V Girls    Long Jump
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
     16-00.50 F OIA     Jaelyn Lowery                Kahuku             1       
     15-09.00 F OIA     Rheann Pascual            JR Aiea               2       
     15-03.00 F OIA     Olivia Prindle            SR Waialua            3       
     15-01.00 F OIA     Imani Johnson             12 Campbell           4       
     15-01.00 F OIA     Emily Leong               10 Kalani             4       
     15-00.00 F OIA     Maila Aluli                  Kahuku             6       
     14-11.00 F OIA     Sophia Aveau                 Kahuku             7       
     14-09.00 F OIA     Leslie Pedro              SR Waip               8       
     14-06.75 F OIA     Ky'Yonna Chapman          SR Leilehua           9       
     14-03.00 F         Jessica Gonzales          SR Waip              10       
 
 52  V Boys    Long Jump
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
     20-07.50 F OIA     Julian Balsamo               Kalaheo            1       
     20-02.50 F OIA     Carl Justin Hermosura     SO Pearl City         2       
     19-10.00 F OIA     Jordan Williams           JR Waip               3       
     19-07.25 F OIA     Tristan Centeio           SR Kapolei            4       
     19-04.00 F OIA     Siaosi Soto               10 Campbell           5       
     19-03.25 F OIA     Maurcell Melton           JR Waip               6       
     19-01.00 F OIA     Brandon Sunderland        JR Roosevelt          7       
     18-11.00 F OIA     Logan Madrona             11 Castle             8       
     18-11.00 F OIA     Hector Rivera             JR Roosevelt          8       
     18-09.00 F         Jaden Richardson          10 Kalaheo           10       
         FOUL F         Kameron Carino            12 Campbell                   
         FOUL F         Kenneth Kaili             JR Farrington                 
 
 54  V Girls    Triple Jump
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
     34-01.25 F OIA     Bernice Ching             SR Kapolei            1       
     33-02.50 F OIA     Rheann Pascual            JR Aiea               2       
     31-05.50 F OIA     Imani Johnson             12 Campbell           3       
     31-05.00 F OIA     Savannah Richardson       10 Castle             4       
     30-06.50 F OIA     Olivia Prindle            SR Waialua            5       
     30-00.00 F OIA     Brandy-Lynn Ines-Agcaoil  SR Kapolei            6       
     29-10.00 F OIA     Sharie Anne Mamuad        JR Waip               7       
     29-08.25 F OIA     Kamaile Aluli             SO Kahuku             8       
     29-05.00 F OIA     Jessica Gonzales          SR Waip               9       
     29-03.25 F OIA     Jeanette Corpuz           11 Campbell          10       
     28-10.50 F OIA     Sharae Niu                SO Kahuku            11       
     28-09.00 F OIA     Kelli Kimura              10 Kalani            12       
 
 56  V Boys    Triple Jump
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
     41-09.50 F OIA     Jordan Williams           JR Waip               1       
     41-07.50 F OIA     Hector Rivera             JR Roosevelt          2       
     40-10.00 F OIA     Jourdin Jones             JR Roosevelt          3       
     39-07.50 F OIA     Logan Madrona             11 Castle             4       
     38-05.00 F OIA     Kameron Carino            12 Campbell           5       
     38-01.00 F OIA     Hunter Wells              10 Kalani             6       
     38-00.75 F OIA     Carl Justin Hermosura     SO Pearl City         7       
     37-11.50 F OIA     Maurcell Melton           JR Waip               8       
     37-05.50 F OIA     Dominic Romena            12 Anuenue            9       
     37-05.00 F OIA     Darin Rolark              10 Campbell          10       
     37-04.50 F OIA     Logan Keola               10 Anuenue           11       
     35-08.00 F         Siaosi Soto               10 Campbell          12       
 
 58  V Girls    Discus
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
    108-08.50 F OIA     Bradina Anae                 Kahuku             1       
     91-02.00 F OIA     Kealani Young-Rios        JR Aiea               2       
     90-01.00 F OIA     Ebony Yearby-Tupua        SR Kapolei            3       
     84-09.00 F         Esther Madrona            12 Anuenue            4       
     80-03.00 F         Ashley Taylor Ayson       JR Waip               5       
     79-10.50 F         Jaselyn Gonsalves         12 Campbell           6       
 
 60  V Boys    Discus
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
    148-09.50 F OIA     JimmyDean Crowell         SR Kailua             1       
    137-00.50 F OIA     Kaimanahila Lono          SR Kailua             2       
    124-01.00 F OIA     Zachary Co                JR Kapolei            3       
    119-02.00 F OIA     Ronson Dayton             SR Kapolei            4       
    117-10.00 F OIA     Banjamin Kamau            SR Farrington         5       
    117-05.00 F OIA     Sione Taukolo             SR Waianae            6       
    116-03.00 F OIA     Preston Dudoit            12 Kalani             7       
    110-01.00 F OIA     Penisimani Likio          SO Roosevelt          8       
    109-06.00 F         Maunakea Medeiros            Campbell           9       
      1-10.00 F         Hector Salas-Selem        SR Kapolei           10       
 
 62  V Girls    Shot Put
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
     36-06.50 F OIA     Bradina Anae                 Kahuku             1       
     36-03.00 F OIA     Lydia Taulapapa              Kahuku             2       
     34-07.00 F OIA     Ebony Yearby-Tupua        SR Kapolei            3       
     33-04.00 F OIA     Honey Perez-Wasson           Kahuku             4       
     33-01.00 F OIA     Jorie Makanui                Kahuku             5       
     31-04.00 F OIA     Kealani Young-Rios        JR Aiea               6       
     29-04.00 F OIA     Jaselyn Gonsalves         12 Campbell           7       
     24-11.00 F         Ashley Taylor Ayson       JR Waip               8       
     23-03.00 F         Sky Kim                   JR Waip               9       
 
 64  V Boys    Shot Put
=====================================================================================
       Score  Rnd       Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
     47-05.00 F OIA     Zachary Co                JR Kapolei            1       
     46-06.00 F OIA     Louis Matagi              SR Farrington         2       
     43-01.00 F OIA     Kaimanahila Lono          SR Kailua             3       
     41-11.00 F OIA     Maunakea Medeiros            Campbell           4       
     41-03.00 F OIA     isikeli langi             12 Kalani             5       
     41-01.00 F OIA     Hector Salas-Selem        SR Kapolei            6       
     40-03.00 F OIA     Iotana Malufau            12 Castle             7       
     40-00.00 F OIA     William Palepale          12 Kalani             8       
     39-10.00 F OIA     Sione Taukolo             SR Waianae            9       
     39-01.00 F OIA     Penisimani Likio          SO Roosevelt         10       
     38-10.00 F         Ronson Dayton             SR Kapolei           11       
     38-03.00 F         Dyllen Wilcox             JR Aiea              12