Licensed To: Mililani High School 
            2013 Qualifying Meet at Leilehua High School  01-Mar-13            
 
  1  JV Female   100m Hurdles
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        17.66 F   Jasmine Perez             SO Leilehua           1       
        18.04 F   Talia Webster             15 Radford            2       
        19.22 F   Liko Kauhola              15 Waianae            3       
        19.33 F   Aeriel Smith              15 Radford            4       
        20.00 F   Madison Renehan              Leilehua           5       
        20.43 F   MaKenzie Vile             15 Radford            6       
        20.43 F   Huni Pakileata            15 Radford            7       
        20.75 F   Cathrine Hall             FR Leilehua           8       
        21.94 F   Megan Law                 16 Radford            9       
        22.76 F   Kavanaqh Bushnell         14 Radford           10       
        26.19 F   Asenati Cook              14 Waianae           11       
 
  2  V Female   100m Hurdles
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        17.71 F   Brooklin Jensen           JR Leilehua           1       
        17.84 F   Alexia Blalock            18 Pearl City         2       
        17.98 F   Felicianna Vazquez        17 Radford            3       
        18.16 F   Jhenna-Rae Caldetera      17 Pearl City         4       
        18.49 F   Alissa Uyeda              18 Pearl City         5       
        21.23 F   April Taylor              16 Radford            6       
        21.24 F   Alyssa Dracup             17 Radford            7       
        25.49 F   Naima Jackson             16 Radford            8       
 
  3  JV Male   110m Hurdles
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        18.07 F   Dareese Lackland          SO Leilehua           1       
        19.82 F   Larry Trey Henry          14 Radford            2       
        19.83 F   Jeremiah Tuiolemotu       SO Leilehua           3       
        20.58 F   Triston Wilbur            15 Waianae            4       
        20.86 F   James Michael Bondoc      14 Radford            5       
        20.96 F   Mark Ferido               SO Leilehua           6       
        21.05 F   Asher Ray Palomares       FR Leilehua           7       
        21.37 F   Patric Diamond            15 Radford            8       
        21.37 F   Brandon Dundar            FR Leilehua           8       
        21.50 F   Kristjann Hisolle         SO Leilehua          10       
        21.73 F   Jordan Herrera            16 Radford           11       
 
  4  V Male   110m Hurdles
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        15.66 F   Randy Ramos               17 Radford            1       
        16.73 F   Zachary Tinao-Rabellizsa  17 Radford            2       
        17.53 F   Keanu Ferreira-Kahele     SR Leilehua           3       
        18.12 F   Shahid Byrd               17 Radford            4       
        18.17 F   Logan Soakai              17 Radford            5       
        19.76 F   Evgeny Artsibasov         17 Waianae            6       
        20.18 F   Kealii Punley             SR Leilehua           7       
        20.50 F   Michael Thomas            18 Radford            8       
        21.07 F   Koali Opunui              16 Waianae            9       
        21.17 F   Dorian Trinidad           17 Waianae           10       
        22.82 F   Victor Pham               17 Radford           11       
        23.24 F   Isaac Tangonan            SR Leilehua          12       
 
  5  JV Female   100m Dash
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        13.63 F   Jasmine Perez             SO Leilehua           1       
        13.67 F   Chevyn Morgan             15 Nanakuli           2       
        13.74 F   Brittany Everage          16 Radford            3       
        13.93 F   Michelle Vazquez          15 Radford            4       
        13.97 F   Aeriel Smith              15 Radford            5       
        14.10 F   Liko Kauhola              15 Waianae            6       
        14.31 F   Elfa Jurisse Rabor        14 Pearl City         7       
        14.38 F   Ashley-Tianna Amorin      14 Pearl City         8       
        14.41 F   Asenati Cook              14 Waianae            9       
        14.43 F   Monique Pilcher           SO Leilehua          10       
        14.63 F   Leona Cuarisma            14 Nanakuli          11       
        14.64 F   Aubrey Hubble             15 Radford           12       
        14.89 F   Angelica Apiag-Crespo     15 Radford           13       
        15.06 F   Cathrine Hall             FR Leilehua          14       
        15.13 F   Ciera Sylva               15 Pearl City        15       
        15.36 F   Breeze Livigni            15 Radford           16       
        15.62 F   Alexandria Burton         FR Leilehua          17       
        15.85 F   Rosario Star-Hargrove     FR Leilehua          18       
        15.95 F   Briana Delgado            15 Radford           19       
        16.12 F   Camille Burton            16 Radford           20       
        16.27 F   Ayesha-Pumehana Rayan     18 Pearl City        21       
        16.28 F   Kayla-Anne Whitter        15 Pearl City        22       
        16.42 F   Kayla Benedict            15 Pearl City        23       
        16.86 F   Jenise Tagalog            14 Pearl City        24       
 
  6  V Female   100m Dash
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        13.41 F   Brittany Jackson          17 Radford            1       
        13.54 F   Parishaan Carter-Amorin   17 Pearl City         2       
        13.69 F   Naiya Wilson              17 Radford            3       
        13.87 F   Briana Crawley            SR Leilehua           4       
        14.15 F   Alexia Blalock            18 Pearl City         5       
        14.16 F   Dierra Font               17 Radford            6       
        14.22 F   Maile Shigemasa           16 Pearl City         7       
        14.31 F   Sierra Sherman            16 Waianae            8       
        14.70 F   Amana Hicks               JR Leilehua           9       
        14.71 F   Valencia Faatelepu        16 Pearl City        10       
        14.83 F   Sasha Kapuras             16 Pearl City        11       
        15.43 F   Kayla Samiento            14 Nanakuli          12       
        15.82 F   Kayla Cadiz               17 Pearl City        13       
 
  7  JV Male   100m Dash
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        12.06 F   Jamaal Tribune            16 Radford            1       
        12.08 F   Deshaun Osborne           SO Leilehua           2       
        12.12 F   Dareese Lackland          SO Leilehua           3       
        12.40 F   Trenston Spragling        SO Waianae            4       
        12.41 F   Simon Cobbs               16 Radford            6       
        12.41 F   Johnny Barbieto           16 Waianae            5       
        12.58 F   Jensen Cassium            SO Leilehua           7       
        12.60 F   Thomas Reid III           15 Radford            8       
        12.64 F   Justin Brewer             13 Radford            9       
        12.68 F   David Olverson            FR Leilehua          10       
        12.75 F   Zekaria Baker-Clanton     14 Nanakuli          11       
        12.78 F   Niko Kala-Mahiai          15 Waianae           12       
        12.79 F   Salamanesa Taufi          16 Waianae           13       
        12.87 F   Mosiah Brame                 Waianae           14       
        12.88 F   Jurick Valdez             14 Waianae           15       
        12.92 F   Brandon Campbell          14 Radford           17       
        12.92 F   Jonathyn Faulkner-Smith   15 Radford           16       
        12.97 F   Absolom Henry             15 Radford           18       
        13.00 F   Chase Arguelles           15 Pearl City        19       
        13.04 F   Kale Kanehailua           16 Nanakuli          20       
        13.09 F   Jerry Bunville III        16 Radford           21       
        13.10 F   Christopher Moux          15 Radford           22       
        13.11 F   Patric Diamond            15 Radford           23       
        13.15 F   Triston Wilbur            15 Waianae           24       
        13.24 F   Aldion-Earl Ramos         15 Pearl City        25       
        13.29 F   Jordan Santos             14 Pearl City        26       
        13.38 F   Robert Galdeano           15 Radford           27       
        13.39 F   Dhanavyn Moultrie         15 Radford           28       
        13.48 F   Matthew Iwane             18 Pearl City        29       
        13.50 F   Julius Balagso            15 Pearl City        30       
        13.60 F   Kody Nishijo              15 Pearl City        31       
        13.60 F   James Michael Bondoc      14 Radford           32       
        13.65 F   Brandon Sevellino         14 Nanakuli          33       
        14.13 F   Brent Watanabe            14 Pearl City        34       
        14.25 F   Johnathan Hawkins         15 Radford           35       
        15.28 F   Travis David Ibera        15 Pearl City        36       
        15.97 F   Elijah Mixon              14 Radford           37       
 
  8  V Male   100m Dash
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        11.39 F   Julian Jones              17 Radford            1       
        11.68 F   Zachary Tinao-Rabellizsa  17 Radford            2       
        11.72 F   Izaiah Lavatai            15 Radford            3       
        11.72 F   Dre'ell Blackwell         18 Radford            4       
        11.74 F   Walter Gibbs Jr           17 Radford            6       
        11.74 F   Daicorri Briscoe          18 Pearl City         5       
        11.88 F   Jawan Hurst-McCullough    SR Leilehua           7       
        11.89 F   Shawn Palacios            17 Radford            8       
        11.91 F   Brannigan Santiago Mersb  17 Nanakuli           9       
        11.92 F   Eddie Rodriguez           17 Pearl City        10       
        11.93 F   Darius Johnson            17 Radford           11       
        12.05 F   Chaz Bollig               16 Waianae           12       
        12.06 F   Shai Pulawa               SR Leilehua          13       
        12.15 F   Jemery Willes             16 Waianae           14       
        12.16 F   Dexter Dorsey             16 Radford           15       
        12.19 F   D'Andre Holiday           JR Leilehua          16       
        12.21 F   Jacoby Cid                17 Waianae           17       
        12.28 F   Phillip Lindsey           17 Radford           18       
        12.28 F   Nyenoa Ulangca            17 Nanakuli          19       
        12.29 F   Chaz Troutman             16 Nanakuli          20       
        12.31 F   Johnothon Napierala-Rose  16 Waianae           21       
        12.45 F   Brandon Johnston          17 Waianae           22       
        12.46 F   Logan Soakai              17 Radford           23       
        12.51 F   Nicholas Rodrigues        JR Leilehua          24       
        12.54 F   Michael Thomas            18 Radford           25       
        12.55 F   Shahid Byrd               17 Radford           28       
        12.55 F   Kiondre Johnson           18 Radford           27       
        12.55 F   Randy Ramos               17 Radford           26       
        12.61 F   Isaac Amorin              17 Pearl City        29       
        12.65 F   Adhinn Magusara           17 Nanakuli          30       
        12.67 F   Jeleek Barnette           16 Pearl City        31       
        12.97 F   Brendon Cabrera           17 Radford           32       
        13.02 F   Eldon Manning             18 Radford           33       
        13.08 F   Reece Teramoto            18 Pearl City        34       
        13.26 F   Nickolas DeCoito             Pearl City        35       
        13.49 F   Stanton Kama              SR Waianae           36       
        13.79 F   Milton Xavier Ibera       17 Pearl City        37       
        13.88 F   Victor Pham               17 Radford           38       
        14.12 F   Gil Michael Castillo      17 Pearl City        39       
 
  9  JV Female   1500m Run
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      5:47.22 F   Malia Brittain            SO Leilehua           1       
      5:49.30 F   Caitlyn Dodge             14 Radford            2       
      5:56.12 F   Amber Miya                FR Leilehua           3       
      5:59.61 F   Blaise Bushnell           16 Radford            4       
      6:55.60 F   Adriana Valdez            15 Radford            5       
      7:21.99 F   Fidela Fuentes            16 Radford            6       
 
 10  V Female   1500m Run
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      5:14.90 F   Maile Shigemasa           16 Pearl City         1       
      5:22.85 F   Tessa Baker               16 Radford            2       
      5:29.00 F   Mija Kidder-Walls         16 Radford            3       
      5:30.00 F   Mary Eccles               JR Leilehua           4       
      6:07.05 F   Sasha Kapuras             16 Pearl City         5       
      6:44.52 F   Kayla Cadiz               17 Pearl City         6       
      7:00.44 F   Yuliya Byelokrynytska     17 Waianae            7       
 
 11  JV Male   1500m Run
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      4:32.17 F   Jordan Castro             SO Leilehua           1       
      4:54.72 F   Jordan Santos             14 Pearl City         2       
      4:55.92 F   Marcus Shipton            FR Leilehua           3       
      5:01.06 F   Danson Honda              18 Pearl City         4       
      5:03.08 F   Brent Watanabe            14 Pearl City         5       
      5:10.64 F   Bryan Lumbra              15 Radford            6       
      5:15.72 F   Micah Rutledge            FR Leilehua           7       
      5:19.21 F   Sean Musrasrik            14 Radford            8       
      5:25.76 F   Jamaal Tribune            16 Radford            9       
      5:27.75 F   Kody Nishijo              15 Pearl City        10       
      5:27.80 F   Andrew Greene             15 Radford           11       
      5:30.08 F   Micah Grace               15 Waianae           12       
      5:56.80 F   Evgeny Artsibasov         17 Waianae           13       
      6:02.33 F   Elijah Mixon              14 Radford           14       
      6:19.69 F   Lester Aquino             15 Waianae           15       
      6:20.19 F   Marion Manuma             14 Waianae           16       
      6:42.79 F   Isaias Barrios            15 Waianae           17       
      7:15.38 F   Brandon Silbanuz          15 Waianae           18       
      7:15.73 F   Johnathan Koko            14 Waianae           19       
      7:32.30 F   Fabian Watanabe           14 Waianae           20       
 
 12  V Male   1500m Run
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      4:33.42 F   Cameron Dapkins           16 Radford            1       
      4:37.36 F   Carlos Rodriguez          16 Radford            2       
      4:38.44 F   Dylan Martinez            SR Leilehua           3       
      4:38.61 F   Joshua Castro             SR Leilehua           4       
      4:38.66 F   Jamal Winston             17 Nanakuli           5       
      4:38.83 F   Reece Teramoto            18 Pearl City         6       
      4:44.16 F   Kevin Pike                SR Leilehua           7       
      4:50.45 F   Christian Wells           17 Radford            8       
      4:52.88 F   Justin Leninigton         SR Leilehua           9       
      4:54.43 F   Brice Namnama             17 Radford           10       
      5:00.16 F   Chase Arguelles           15 Pearl City        11       
      5:03.40 F   Matthew Iwane             18 Pearl City        12       
      5:23.00 F   Gil Michael Castillo      17 Pearl City        13       
      5:26.00 F   Elijah Rivera             16 Radford           14       
      5:34.66 F   Jami Kidder-Walls         16 Radford           15       
      6:15.42 F   Kainalu Werner            16 Waianae           16       
      6:34.78 F   Johnathan Garcia          17 Waianae           17       
      7:14.39 F   Johnathan Ishimura        18 Waianae           18       
 
 13  JV Female   4x100m Relay
=====================================================================================
       Score  Rnd      Relay            Place    Pts
=====================================================================================
        54.70 F     A  'Waianae'           1       
        58.31 F     A  'Leilehua'          2       
 
 13  JV Female   4x100m Relay
=====================================================================================
       Score  Rnd      Relay            Place    Pts
=====================================================================================
      1:03.93 F     B  'Leilehua'          3       
 
 14  V Female   4x100m Relay
=====================================================================================
       Score  Rnd      Relay            Place    Pts
=====================================================================================
        53.30 F     A  'Leilehua'          1       
 
 15  JV Male   4x100m Relay
=====================================================================================
       Score  Rnd      Relay            Place    Pts
=====================================================================================
        48.15 F     A  'Waianae'           2       
        51.58 F     A  'Leilehua'          3       
 
 15  JV Male   4x100m Relay
=====================================================================================
       Score  Rnd      Relay            Place    Pts
=====================================================================================
        47.66 F     B  'Leilehua'          1       
 
 16  V Male   4x100m Relay
=====================================================================================
       Score  Rnd      Relay            Place    Pts
=====================================================================================
        46.14 F     A  'Leilehua'          1       
        47.54 F     A  'Waianae'           3       
 
 16  V Male   4x100m Relay
=====================================================================================
       Score  Rnd      Relay            Place    Pts
=====================================================================================
        46.57 F     B  'Waianae'           2       
           DQ F     B  'Leilehua'                  
 
 17  JV Female   400m Dash
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      1:08.31 F   Michelle Vazquez          15 Radford            1       
      1:08.44 F   Elfa Jurisse Rabor        14 Pearl City         2       
      1:09.76 F   Ashley-Tianna Amorin      14 Pearl City         3       
      1:12.17 F   Aubrey Hubble             15 Radford            4       
      1:12.48 F   Jaycee Garcia             15 Radford            5       
      1:12.73 F   Sarah Dodge               14 Radford            6       
      1:15.47 F   Brittany Everage          16 Radford            7       
      1:17.61 F   Kayla Samiento            14 Nanakuli           8       
      1:18.44 F   Ayesha-Pumehana Rayan     18 Pearl City         9       
      1:24.73 F   Kayla Benedict            15 Pearl City        10       
      1:29.96 F   Kuini Indreginal          15 Pearl City        11       
      1:30.31 F   Ana Gorzdev               17 Nanakuli          12       
      1:34.03 F   Kayla-Anne Whitter        15 Pearl City        13       
 
 18  V Female   400m Dash
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      1:04.76 F   Carlyann Butz             15 Radford            1       
      1:05.11 F   Parishaan Carter-Amorin   17 Pearl City         2       
      1:07.07 F   Brittany Jackson          17 Radford            3       
      1:08.17 F   MaKayla McLaney           15 Radford            4       
      1:09.05 F   Valencia Faatelepu        16 Pearl City         5       
      1:10.92 F   Tiana Ethridge            16 Radford            6       
      1:12.18 F   Dierra Font               17 Radford            7       
      1:14.92 F   Samantha Mason            18 Radford            8       
 
 19  JV Male   400m Dash
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        56.23 F   Simon Cobbs               16 Radford            1       
        57.71 F   Jamaal Tribune            16 Radford            2       
        58.45 F   Trenston Spragling        SO Waianae            3       
        59.75 F   Kale Kanehailua           16 Nanakuli           4       
        59.99 F   Thomas Reid III           15 Radford            5       
      1:00.32 F   Isaiah Agiga              16 Waianae            6       
      1:00.51 F   Collin Wall               14 Radford            7       
      1:00.57 F   David Olverson            FR Leilehua           8       
      1:01.10 F   Johnny Barbieto           16 Waianae            9       
      1:01.31 F   Jonathyn Faulkner-Smith   15 Radford           10       
      1:01.98 F   Jerry Bunville III        16 Radford           11       
      1:03.06 F   Joel Harden               15 Radford           12       
      1:03.18 F   Julius Balagso            15 Pearl City        13       
      1:07.26 F   Therrian Jones II         15 Radford           14       
      1:08.15 F   Prestyn Timas             FR Leilehua          15       
      1:09.02 F   Aldion-Earl Ramos         15 Pearl City        16       
      1:10.47 F   Travis David Ibera        15 Pearl City        17       
      1:11.77 F   Bennet Cariaga            SO Leilehua          18       
 
 20  V Male   400m Dash
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        55.01 F   Isaac Amorin              17 Pearl City         1       
        55.85 F   Daicorri Briscoe          18 Pearl City         2       
        55.98 F   Walter Gibbs Jr           17 Radford            3       
        56.43 F   Jonathon Garcia           JR Leilehua           4       
        57.04 F   Justin Shounk             SO Leilehua           5       
        57.06 F   Shawn Palacios            17 Radford            6       
        57.13 F   Brendon Cabrera           17 Radford            7       
        57.57 F   Trevon Hinkle             16 Radford            8       
        58.04 F   Christian Devine          16 Radford            9       
        58.23 F   Dre'ell Blackwell         18 Radford           10       
        58.50 F   Darius Johnson            17 Radford           11       
        58.73 F   Julian Brown              18 Radford           12       
        58.74 F   Eddie Rodriguez           17 Pearl City        13       
        59.18 F   Izaiah Lavatai            15 Radford           14       
      1:00.61 F   Jeleek Barnette           16 Pearl City        15       
      1:01.75 F   Michael Chapman           JR Leilehua          16       
      1:02.19 F   Adrian Wilson             17 Nanakuli          18       
      1:02.19 F   Dexter Dorsey             16 Radford           17       
      1:03.35 F   Milton Xavier Ibera       17 Pearl City        19       
      1:03.79 F   Mateo Lopez               JR Leilehua          20       
      1:04.14 F   Quinn Webb                SO Leilehua          21       
      1:04.36 F   Phillip Lindsey           17 Radford           22       
      1:04.73 F   William Balfour           JR Leilehua          23       
      1:05.93 F   Nickolas DeCoito             Pearl City        24       
      1:08.77 F   Oubrinyahn Stonewall      17 Radford           25       
      1:09.61 F   Joshua Burroughs          JR Leilehua          26       
 
 21  JV Female   300m Hurdles
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        52.12 F   Jasmine Perez             SO Leilehua           1       
        54.37 F   Aeriel Smith              15 Radford            2       
        56.70 F   MaKenzie Vile             15 Radford            3       
        57.09 F   Ariel Cabello             SO Leilehua           4       
        57.25 F   Asenati Cook              14 Waianae            5       
        59.56 F   Liko Kauhola              15 Waianae            6       
        59.98 F   Kavanaqh Bushnell         14 Radford            7       
      1:01.15 F   Huni Pakileata            15 Radford            8       
      1:01.63 F   Ciera Sylva               15 Pearl City         9       
      1:05.51 F   Megan Law                 16 Radford           10       
      1:06.37 F   Cathrine Hall             FR Leilehua          11       
 
 22  V Female   300m Hurdles
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        49.44 F   Brooklin Jensen           JR Leilehua           1       
        51.58 F   Talia Webster             15 Radford            2       
        54.46 F   Jhenna-Rae Caldetera      17 Pearl City         3       
        55.63 F   Alissa Uyeda              18 Pearl City         4       
        56.36 F   Alexia Blalock            18 Pearl City         5       
      1:00.14 F   April Taylor              16 Radford            6       
      1:01.99 F   Alyssa Dracup             17 Radford            7       
      1:10.62 F   Naima Jackson             16 Radford            8       
 
 23  JV Male   300m Hurdles
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        47.25 F   Dareese Lackland          SO Leilehua           1       
        48.29 F   Brandon Dundar            FR Leilehua           2       
        49.66 F   Kristjann Hisolle         SO Leilehua           3       
        49.90 F   Jordan Herrera            16 Radford            4       
        50.35 F   Patric Diamond            15 Radford            5       
        52.12 F   Mark Ferido               SO Leilehua           6       
        53.76 F   Asher Ray Palomares       FR Leilehua           7       
        53.98 F   Larry Trey Henry          14 Radford            8       
        54.64 F   James Michael Bondoc      14 Radford            9       
        54.93 F   Jeremiah Tuiolemotu       SO Leilehua          10       
 
 24  V Male   300m Hurdles
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        46.10 F   Zachary Tinao-Rabellizsa  17 Radford            1       
        47.61 F   Joseph Kaliko             17 Nanakuli           2       
        48.64 F   Shahid Byrd               17 Radford            3       
        48.74 F   Logan Soakai              17 Radford            4       
        48.82 F   Mahvan Tau                JR Waianae            5       
        51.05 F   Dorian Trinidad           17 Waianae            6       
        56.99 F   Victor Pham               17 Radford            7       
 
 25  JV Female   800m Run
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      2:49.58 F   Amber Miya                FR Leilehua           1       
      2:55.58 F   Malia Brittain            SO Leilehua           2       
      2:57.49 F   Caitlyn Dodge             14 Radford            3       
      2:58.62 F   Blaise Bushnell           16 Radford            4       
      3:21.93 F   Adriana Valdez            15 Radford            5       
      3:43.40 F   Fidela Fuentes            16 Radford            6       
 
 26  V Female   800m Run
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      2:34.02 F   Maile Shigemasa           16 Pearl City         1       
      2:37.01 F   Tessa Baker               16 Radford            2       
      2:37.44 F   Mija Kidder-Walls         16 Radford            3       
      2:51.84 F   MaKayla McLaney           15 Radford            4       
      2:57.93 F   Sasha Kapuras             16 Pearl City         5       
      3:17.69 F   Kayla Cadiz               17 Pearl City         6       
 
 27  JV Male   800m Run
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      2:21.23 F   Chase Arguelles           15 Pearl City         1       
      2:23.79 F   Chad Blackburn            SO Leilehua           2       
      2:25.82 F   Jordan Santos             14 Pearl City         3       
      2:25.88 F   Danson Honda              18 Pearl City         4       
      2:28.57 F   Matthew Iwane             18 Pearl City         5       
      2:28.94 F   Micah Rutledge            FR Leilehua           6       
      2:30.73 F   Brent Watanabe            14 Pearl City         7       
      2:32.48 F   Brandon Silbanuz          15 Waianae            8       
      2:37.14 F   Kody Nishijo              15 Pearl City         9       
      2:38.33 F   Isaiah Agiga              16 Waianae           10       
      2:41.08 F   Niko Kala-Mahiai          15 Waianae           11       
      2:41.79 F   Brandon Sevellino         14 Nanakuli          12       
      2:46.20 F   Micah Grace               15 Waianae           13       
      2:46.98 F   Marion Manuma             14 Waianae           14       
      3:46.31 F   Fabian Watanabe           14 Waianae           15       
 
 28  V Male   800m Run
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      2:10.88 F   Jamal Winston             17 Nanakuli           1       
      2:11.46 F   Joshua Castro             SR Leilehua           2       
      2:12.99 F   Brice Namnama             17 Radford            3       
      2:13.43 F   Christian Devine          16 Radford            4       
      2:13.51 F   Reece Teramoto            18 Pearl City         5       
      2:15.10 F   Carlos Rodriguez          16 Radford            6       
      2:21.77 F   Justin Leninigton         SR Leilehua           7       
      2:25.76 F   Christian Wells           17 Radford            8       
      2:28.82 F   Julian Brown              18 Radford            9       
      2:29.80 F   Gil Michael Castillo      17 Pearl City        10       
      2:30.14 F   Kevin Pike                SR Leilehua          11       
      2:33.13 F   Elijah Rivera             16 Radford           12       
      2:39.16 F   Po'okela Noah Nakamoto    16 Waianae           13       
      2:39.33 F   Jami Kidder-Walls         16 Radford           14       
 
 29  JV Female   200m Dash
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        28.10 F   Chevyn Morgan             15 Nanakuli           1       
        28.46 F   Jasmine Perez             SO Leilehua           2       
        29.47 F   Michelle Vazquez          15 Radford            3       
        29.55 F   Brittany Everage          16 Radford            4       
        29.98 F   Ashley-Tianna Amorin      14 Pearl City         5       
        30.15 F   Elfa Jurisse Rabor        14 Pearl City         6       
        30.22 F   Aeriel Smith              15 Radford            7       
        30.74 F   Monique Pilcher           SO Leilehua           8       
        31.03 F   Angelica Apiag-Crespo     15 Radford            9       
        31.21 F   Leona Cuarisma            14 Nanakuli          10       
        31.39 F   Sarah Dodge               14 Radford           11       
        31.81 F   Ciera Sylva               15 Pearl City        12       
        32.79 F   Breeze Livigni            15 Radford           13       
        33.26 F   Emilee Cole               15 Radford           14       
        33.30 F   Ayesha-Pumehana Rayan     18 Pearl City        15       
        33.69 F   Sarah Gilo-Sahut          14 Radford           16       
        34.66 F   Dream Gonzales            FR Leilehua          17       
        34.79 F   Jade Wong                 FR Leilehua          18       
        35.15 F   Kayla Benedict            15 Pearl City        19       
        36.53 F   Kayla-Anne Whitter        15 Pearl City        20       
        37.27 F   Ana Gorzdev               17 Nanakuli          21       
        37.34 F   Joelyn Dunn               FR Leilehua          22       
        38.07 F   Kuini Indreginal          15 Pearl City        23       
 
 30  V Female   200m Dash
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        28.59 F   Felicianna Vazquez        17 Radford            1       
        28.63 F   Brittany Jackson          17 Radford            2       
        28.91 F   Carlyann Butz             15 Radford            3       
        29.74 F   Sierra Sherman            16 Waianae            4       
        30.23 F   Samantha Mason            18 Radford            5       
        30.43 F   Briana Crawley            SR Leilehua           6       
        30.64 F   Valencia Faatelepu        16 Pearl City         7       
        31.40 F   Amana Hicks               JR Leilehua           8       
 
 31  JV Male   200m Dash
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        24.91 F   Jamaal Tribune            16 Radford            1       
        25.18 F   Simon Cobbs               16 Radford            2       
        25.30 F   Trenston Spragling        SO Waianae            3       
        25.52 F   Deshaun Osborne           SO Leilehua           4       
        25.94 F   Thomas Reid III           15 Radford            5       
        25.98 F   Nainoa Malaki             15 Waianae            6       
        26.00 F   Jonathyn Faulkner-Smith   15 Radford            7       
        26.41 F   Zekaria Baker-Clanton     14 Nanakuli           8       
        26.43 F   Salamanesa Taufi          16 Waianae            9       
        26.49 F   Mosiah Brame                 Waianae           10       
        26.52 F   Patric Diamond            15 Radford           11       
        26.58 F   Jensen Cassium            SO Leilehua          12       
        26.80 F   Kale Kanehailua           16 Nanakuli          13       
        26.83 F   David Olverson            FR Leilehua          14       
        26.88 F   Jurick Valdez             14 Waianae           15       
        27.19 F   Christopher Moux          15 Radford           16       
        27.42 F   Jordan Herrera            16 Radford           17       
        27.45 F   Justin Brewer             13 Radford           18       
        27.52 F   Jerry Bunville III        16 Radford           19       
        27.99 F   Darwin Jensen             FR Leilehua          20       
        28.01 F   Julius Balagso            15 Pearl City        21       
        28.43 F   Robert Galdeano           15 Radford           22       
        29.21 F   James Michael Bondoc      14 Radford           23       
        29.53 F   Joel Harden               15 Radford           24       
        29.54 F   Johnathan Hawkins         15 Radford           25       
        29.81 F   Aldion-Earl Ramos         15 Pearl City        26       
        30.47 F   Therrian Jones II         15 Radford           27       
        31.95 F   Travis David Ibera        15 Pearl City        28       
 
 32  V Male   200m Dash
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
        24.01 F   Julian Jones              17 Radford            1       
        24.05 F   Izaiah Lavatai            15 Radford            2       
        24.25 F   Daicorri Briscoe          18 Pearl City         3       
        24.35 F   Jawan Hurst-McCullough    SR Leilehua           4       
        24.58 F   Dre'ell Blackwell         18 Radford            5       
        24.66 F   Chaz Troutman             16 Nanakuli           6       
        24.70 F   Shai Pulawa               SR Leilehua           7       
        24.71 F   Nyenoa Ulangca            17 Nanakuli           8       
        24.76 F   Brannigan Santiago Mersb  17 Nanakuli           9       
        24.81 F   Shawn Palacios            17 Radford           10       
        24.86 F   Darius Johnson            17 Radford           11       
        25.04 F   DeVin Jemes O'Neal        17 Radford           12       
        25.10 F   Chaz Bollig               16 Waianae           13       
        25.11 F   Jemery Willes             16 Waianae           14       
        25.21 F   Dexter Dorsey             16 Radford           15       
        25.25 F   Brandon Johnston          17 Waianae           16       
        25.69 F   Quinn Webb                SO Leilehua          17       
        25.77 F   Isaac Amorin              17 Pearl City        18       
        26.01 F   Johnothon Napierala-Rose  16 Waianae           19       
        26.02 F   Phillip Lindsey           17 Radford           20       
        26.08 F   Jeleek Barnette           16 Pearl City        22       
        26.08 F   Kiondre Johnson           18 Radford           21       
        26.45 F   Adhinn Magusara           17 Nanakuli          23       
        27.47 F   Brendon Cabrera           17 Radford           24       
        27.90 F   Nickolas DeCoito             Pearl City        25       
        28.25 F   Eldon Manning             18 Radford           26       
        28.44 F   Milton Xavier Ibera       17 Pearl City        27       
        29.93 F   Eddie Rodriguez           17 Pearl City        28       
 
 33  JV Female   3000m Run
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
     14:32.52 F   Blaise Bushnell           16 Radford            1       
     14:34.96 F   Caitlyn Dodge             14 Radford            2       
     16:28.83 F   Fidela Fuentes            16 Radford            3       
 
 34  V Female   3000m Run
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
     11:59.94 F   Tessa Baker               16 Radford            1       
     12:07.43 F   Mary Eccles               JR Leilehua           2       
     12:09.38 F   Maile Shigemasa           16 Pearl City         3       
     12:20.91 F   Tandeka Nunn              17 Radford            4       
     12:35.45 F   Mija Kidder-Walls         16 Radford            5       
     15:30.64 F   Kayla Cadiz               17 Pearl City         6       
 
 35  JV Male   3000m Run
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
     11:01.24 F   Chase Arguelles           15 Pearl City         1       
     11:08.24 F   Matthew Iwane             18 Pearl City         2       
     11:21.24 F   Jordan Santos             14 Pearl City         3       
     11:25.24 F   Danson Honda              18 Pearl City         4       
     11:27.24 F   Brent Watanabe            14 Pearl City         5       
     11:57.24 F   Andrew Greene             15 Radford            6       
     12:00.24 F   Kody Nishijo              15 Pearl City         7       
     12:35.24 F   Lester Aquino             15 Waianae            8       
     12:59.24 F   Brandon Silbanuz          15 Waianae            9       
     13:10.24 F   Johnathan Koko            14 Waianae           10       
 
 36  V Male   3000m Run
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
     10:06.93 F   Dylan Martinez            SR Leilehua           1       
     10:14.85 F   Jordan Castro             SO Leilehua           2       
     10:23.69 F   Reece Teramoto            18 Pearl City         3       
     10:36.00 F   Justin Leninigton         SR Leilehua           4       
     10:36.02 F   Kevin Pike                SR Leilehua           5       
     11:05.45 F   David Schmidt             FR Leilehua           6       
     11:21.37 F   Christian Wells           17 Radford            7       
     11:31.19 F   Brice Namnama             17 Radford            8       
     11:51.65 F   Sean Musrasrik            14 Radford            9       
     12:42.32 F   Johnathan Garcia          17 Waianae           10       
     13:34.92 F   Evgeny Artsibasov         17 Waianae           11       
 
 37  JV Female   4x400m Relay
=====================================================================================
       Score  Rnd      Relay            Place    Pts
=====================================================================================
      5:03.46 F     A  'Pearl City'        1       
 
 38  V Female   4x400m Relay
=====================================================================================
       Score  Rnd      Relay            Place    Pts
=====================================================================================
      4:39.82 F     A  'Pearl City'        1       
 
 39  JV Male   4x400m Relay
=====================================================================================
       Score  Rnd      Relay            Place    Pts
=====================================================================================
      4:08.32 F     A  'Leilehua'          1       
      4:16.89 F     A  'Waianae'           2       
      4:23.37 F     A  'Nanakuli'          4       
 
 39  JV Male   4x400m Relay
=====================================================================================
       Score  Rnd      Relay            Place    Pts
=====================================================================================
      4:18.69 F     B  'Leilehua'          3       
 
 40  V Male   4x400m Relay
=====================================================================================
       Score  Rnd      Relay            Place    Pts
=====================================================================================
      3:42.11 F     A  'Nanakuli'          1       
      4:00.74 F     A  'Leilehua'          2       
      4:01.97 F     A  'Pearl City'        3       
      4:05.33 F     A  'Waianae'           4       
 
 41  JV Female    High Jump
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      4-04.00 F   Ariel Cabello             SO Leilehua           1       
      4-02.00 F   Camille Burton            16 Radford            2       
      4-00.00 F   Caitlin Mason             FR Leilehua           3       
      4-00.00 F   Dream Gonzales            FR Leilehua           3       
 
 42  V Female    High Jump
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      5-08.00 F   Samantha Mason            18 Radford            1       
      4-08.00 F   Alexis Burton             18 Radford            2       
      4-08.00 F   Felicianna Vazquez        17 Radford            2       
      4-06.00 F   Tiana Ethridge            16 Radford            4       
      4-04.00 F   Carrerra Slocumb          16 Radford            5       
      4-02.00 F   Jasmine Padeken-Pasigan   17 Radford            6       
      3-01.00 F   Raywyne Atiga             16 Waianae            7       
 
 43  JV Male    High Jump
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      5-02.00 F   Salamanesa Taufi          16 Waianae            1       
      5-02.00 F   Absolom Henry             15 Radford            1       
      5-02.00 F   Jensen Cassium            SO Leilehua           1       
      5-02.00 F   Justin Brewer             13 Radford            1       
      5-00.00 F   Dareese Lackland          SO Leilehua           5       
      5-00.00 F   Jeremiah Tuiolemotu       SO Leilehua           5       
      5-00.00 F   Kristjann Hisolle         SO Leilehua           5       
      4-10.00 F   Nainoa Malaki             15 Waianae            8       
      4-10.00 F   Asher Ray Palomares       FR Leilehua           8       
      4-08.00 F   Isaiah Agiga              16 Waianae           10       
      4-06.00 F   Therrian Jones II         15 Radford           11       
      4-06.00 F   Dhanavyn Moultrie         15 Radford           11       
      4-06.00 F   Prestyn Timas             FR Leilehua          11       
 
 44  V Male    High Jump
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      5-08.00 F   Izaiah Lavatai            15 Radford            1       
      5-06.00 F   Po'okela Noah Nakamoto    16 Waianae            2       
      5-04.00 F   Nyenoa Ulangca            17 Nanakuli           3       
      5-04.00 F   Josiah Kahala             17 Nanakuli           3       
      5-02.00 F   Joseph Kaliko             17 Nanakuli           5       
      5-00.00 F   Zachary Brashers          17 Pearl City         6       
      4-10.00 F   Trevon Hinkle             16 Radford            7       
 
 45  JV Female    Pole Vault
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      7-00.00 F   MaKenzie Vile             15 Radford            1       
      6-00.00 F   Amber Miya                FR Leilehua           2       
      6-00.00 F   Sarah Gilo-Sahut          14 Radford            2       
      6-00.00 F   Camille Burton            16 Radford            2       
           NH F   Joelyn Dunn               FR Leilehua                   
 
 46  V Female    Pole Vault
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      9-00.00 F   Jasmine Padeken-Pasigan   17 Radford            1       
      7-00.00 F   Alexis Burton             18 Radford            2       
 
 47  JV Male    Pole Vault
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      8-06.00 F   Chad Blackburn            SO Leilehua           1       
      7-06.00 F   Jamaal Tribune            16 Radford            2       
      6-00.00 F   David Schmidt             FR Leilehua           3       
      6-00.00 F   Darwin Jensen             FR Leilehua           3       
           NH F   Prestyn Timas             FR Leilehua                   
           NH F   Bennet Cariaga            SO Leilehua                   
 
 48  V Male    Pole Vault
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
      7-06.00 F   Brendon Cabrera           17 Radford            1       
      6-00.00 F   Jonathon Garcia           JR Leilehua           2       
      6-00.00 F   Jami Kidder-Walls         16 Radford            2       
           NH F   Therrian Jones II         15 Radford                    
           NH F   William Balfour           JR Leilehua                   
 
 49  JV Female    Long Jump
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
     13-02.00 F   Liko Kauhola              15 Waianae            1       
     12-09.00 F   Aubrey Hubble             15 Radford            2       
     11-09.00 F   Dream Gonzales            FR Leilehua           3       
 
 50  V Female    Long Jump
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
     17-00.00 F   Felicianna Vazquez        17 Radford            1       
     16-03.00 F   Alexia Blalock            18 Pearl City         2       
     15-05.75 F   Briana Crawley            SR Leilehua           3       
 
 51  JV Male    Long Jump
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
     17-05.25 F   Absolom Henry             15 Radford            1       
     16-08.00 F   Niko Kala-Mahiai          15 Waianae            2       
     15-11.25 F   Mosiah Brame                 Waianae            3       
     15-07.00 F   Julius Balagso            15 Pearl City         4       
     15-04.75 F   Triston Wilbur            15 Waianae            5       
     14-05.00 F   Collin Wall               14 Radford            6       
     14-02.00 F   Prestyn Timas             FR Leilehua           7       
     13-01.00 F   Dhanavyn Moultrie         15 Radford            8       
 
 52  V Male    Long Jump
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
     20-09.50 F   Daicorri Briscoe          18 Pearl City         1       
     20-02.00 F   Isaac Amorin              17 Pearl City         2       
     20-01.00 F   Po'okela Noah Nakamoto    16 Waianae            3       
     19-09.75 F   Brannigan Santiago Mersb  17 Nanakuli           4       
     18-07.00 F   Chaz Troutman             16 Nanakuli           5       
     18-01.00 F   Adhinn Magusara           17 Nanakuli           6       
     18-00.25 F   Nicholas Rodrigues        JR Leilehua           7       
     18-00.00 F   Michael Chapman           JR Leilehua           8       
     17-09.50 F   Kiondre Johnson           18 Radford            9       
     17-05.00 F   Dre'ell Blackwell         18 Radford           10       
     17-03.00 F   Shai Pulawa               SR Leilehua          11       
     16-06.00 F   DeVin Jemes O'Neal        17 Radford           12       
     16-04.00 F   Josiah Kahala             17 Nanakuli          13       
     15-00.00 F   Adrian Wilson             17 Nanakuli          14       
     14-09.00 F   Stanton Kama              SR Waianae           15       
 
 53  JV Female    Triple Jump
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
     29-08.00 F   Liko Kauhola              15 Waianae            1       
 
 54  V Female    Triple Jump
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
     33-04.00 F   Briana Crawley            SR Leilehua           1       
     26-01.00 F   Jada Matthews             16 Radford            2       
 
 55  JV Male    Triple Jump
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
     36-11.50 F   Absolom Henry             15 Radford            1       
     35-03.00 F   Niko Kala-Mahiai          15 Waianae            2       
 
 56  V Male    Triple Jump
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
     41-04.50 F   Brannigan Santiago Mersb  17 Nanakuli           1       
     38-07.00 F   Isaac Tangonan            SR Leilehua           2       
     37-08.50 F   Keanu Ferreira-Kahele     SR Leilehua           3       
     34-05.00 F   DeVin Jemes O'Neal        17 Radford            4       
     33-05.00 F   Michael Chapman           JR Leilehua           5       
     33-03.50 F   Zachary Brashers          17 Pearl City         6       
 
 57  JV Female    Discus
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
     68-08.00 F   Jasmine Moody             15 Radford            1       
     58-04.00 F   Ebony King                15 Radford            2       
     56-03.00 F   Brianca Jackson           14 Radford            3       
     49-07.00 F   Shania Kapua              15 Waianae            4       
 
 58  V Female    Discus
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
    101-02.00 F   Manaea Siania                Pearl City         1       
     96-09.00 F   Summer Tapasa             17 Radford            2       
     95-02.00 F   Frances Heath             SR Leilehua           3       
     85-11.00 F   Malaeolevauvau Fiaseu     17 Radford            4       
     85-01.00 F   Danicia Honda                Pearl City         5       
     83-07.00 F   Selena Aina               16 Radford            6       
     83-02.00 F   Rebecca Horikawa          17 Pearl City         7       
     80-05.50 F   Avina Ulu                 17 Radford            8       
     79-06.00 F   Leilani Atuatasi          17 Waianae            9       
     72-11.00 F   Amber Hutton              SR Leilehua          10       
     68-08.00 F   Jasmine Moody             15 Radford           11       
     64-00.00 F   LaErica Lewis             SR Leilehua          12       
     59-04.00 F   Raywyne Atiga             16 Waianae           13       
     58-04.00 F   Malia Ayau                18 Waianae           14       
     56-11.00 F   Donnette Tuisano          16 Waianae           15       
     54-06.00 F   Lokelani Keli'i           17 Waianae           16       
     54-01.00 F   Ku'ulei Bailey            17 Waianae           17       
 
 59  JV Male    Discus
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
    112-05.00 F   FiliFrost Masaniai        15 Radford            1       
     89-01.50 F   Randolph Ma'ae            15 Radford            2       
     83-07.00 F   Vaa'alotasi Ierome        15 Radford            3       
     78-03.00 F   Bronson Moala             SO Leilehua           4       
     71-02.00 F   Soga Eli                  SO Leilehua           5       
     71-01.00 F   Danson Honda              18 Pearl City         6       
     63-10.00 F   Akila Kekoa               SO Leilehua           7       
 
 60  V Male    Discus
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
    136-01.00 F   Erik Lutali               18 Radford            1       
    125-01.00 F   Chevez Moala              SR Leilehua           2       
    107-01.50 F   Sosiua Peau               16 Waianae            3       
     98-09.00 F   Donnell Lefotu               Pearl City         4       
     97-09.00 F   Mateo Lopez               JR Leilehua           5       
     96-07.00 F   DeVin Jemes O'Neal        17 Radford            6       
     93-01.50 F   Michael Thomas            18 Radford            7       
     91-03.00 F   Mason Manuma              18 Radford            8       
     90-03.00 F   Saumi Faliuga             16 Waianae            9       
     88-05.00 F   Stansen Fonoti            16 Waianae           10       
     82-07.00 F   Deon Carroll              17 Waianae           11       
     81-01.50 F   Tyrin-Neal Besas          18 Pearl City        12       
     79-10.50 F   Sean Lamorena             17 Pearl City        13       
     73-04.00 F   Sione Taukolo                Waianae           14       
     70-07.00 F   Nickolas DeCoito             Pearl City        15       
     66-03.00 F   Dustin Iwasaki            18 Pearl City        16       
     65-07.00 F   Logan Anderson            16 Radford           17       
     64-10.00 F   Jonathon Garcia           JR Leilehua          18       
     52-07.00 F   Brandon Suguitan          17 Pearl City        19       
     37-07.00 F   Montana Bungcayao         17 Pearl City        20       
 
 61  JV Female    Shot Put
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
     23-06.00 F   Jasmine Moody             15 Radford            1       
     21-06.00 F   Ebony King                15 Radford            2       
     20-05.00 F   Brianca Jackson           14 Radford            3       
 
 62  V Female    Shot Put
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
     37-00.00 F   Summer Tapasa             17 Radford            1       
     33-01.00 F   Kieran Rowan-Choy         SR Leilehua           2       
     31-09.00 F   Renise La'a               17 Nanakuli           3       
     31-08.00 F   Manaea Siania                Pearl City         4       
     31-07.00 F   Frances Heath             SR Leilehua           5       
     29-03.00 F   Leilani Atuatasi          17 Waianae            6       
     28-06.00 F   Selena Aina               16 Radford            7       
     27-09.00 F   Amber Hutton              SR Leilehua           8       
     26-06.00 F   Donnette Tuisano          16 Waianae            9       
     26-05.00 F   Malia Ayau                18 Waianae           10       
     25-07.00 F   Danicia Honda                Pearl City        11       
     25-03.00 F   Rebecca Horikawa          17 Pearl City        12       
     24-05.00 F   Avina Ulu                 17 Radford           13       
     23-11.00 F   Jaysha Santiago-Luafalem  17 Nanakuli          14       
     23-04.00 F   Ku'ulei Bailey            17 Waianae           15       
     23-01.00 F   LaErica Lewis             SR Leilehua          16       
     22-10.00 F   Shania Kapua              15 Waianae           17       
     19-11.00 F   Nohelani Benicarlo        17 Nanakuli          18       
 
 63  JV Male    Shot Put
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
     34-03.00 F   Lyle Tuiloma              15 Nanakuli           1       
     33-08.50 F   Soga Eli                  SO Leilehua           2       
     32-08.50 F   Jerimiah Kaliko           14 Nanakuli           3       
     32-08.00 F   Vaa'alotasi Ierome        15 Radford            4       
     32-06.50 F   Randy Manewa                 Nanakuli           5       
     31-01.00 F   Haku Kamai                15 Nanakuli           6       
     31-00.00 F   Bronson Moala             SO Leilehua           7       
     29-00.00 F   Akila Kekoa               SO Leilehua           8       
     27-11.00 F   FiliFrost Masaniai        15 Radford            9       
 
 64  V Male    Shot Put
=====================================================================================
       Score  Rnd Name                     Age Team            Place    Pts
=====================================================================================
     44-07.50 F   Kennedy Tulimasealii      18 Waianae            1       
     42-05.00 F   Obed Kay                  17 Nanakuli           2       
     41-07.00 F   Desmond Ka'aihue          17 Nanakuli           3       
     40-06.00 F   DeVin Jemes O'Neal        17 Radford            4       
     38-06.00 F   Chevez Moala              SR Leilehua           5       
     37-05.00 F   Sosiua Peau               16 Waianae            6       
     33-06.00 F   Danny Hauki               16 Nanakuli           7       
     32-06.00 F   Keali'i Wong              17 Nanakuli           8       
     31-06.00 F   Tyrin-Neal Besas          18 Pearl City         9       
     31-06.00 F   Mateo Lopez               JR Leilehua           9       
     31-02.00 F   Stansen Fonoti            16 Waianae           11       
     31-01.00 F   Saumi Faliuga             16 Waianae           12       
     31-00.00 F   Jonathon Garcia           JR Leilehua          13       
     30-07.00 F   Deon Carroll              17 Waianae           14       
     30-07.00 F   Donnell Lefotu               Pearl City        14       
     29-09.00 F   Sione Taukolo                Waianae           16       
     19-01.00 F   Dustin Iwasaki            18 Pearl City        17